Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Teo Show, din data de 9 septembrie la Kanal D.

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#19
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007

View PostUn_Nimeni_Celebru, on 31 august 2013 - 01:19, said:

Posted Image euPosted Image
Si eu. Cel putin la prima editie ca sa vad daca mai merita.

View PostCipry7, on 31 august 2013 - 01:35, said:

Decât Acces Di(n)rect şi La Băruţa, mai bine Teo. Posted Image
Mult mai bine

View Postsorinqk, on 31 august 2013 - 20:14, said:

Eu am sa ma uit Posted Image  Avea glume mult mai bune decat Maruta si Gherghe si ce prezentatori mai sunt la TV acum. A avut sute de invitati interesanti si care meritau urmariti dar observ ca toata lumea pomeneste doar de Guta si inca 2-3 manelisti care au fost pe acolo.
Daca spuneti ca nu intereseaza pe nimeni aceasta stire si ca nu va uitati la TV, atunci ce mai cautati in sectiunea asta? Sau mai este un loc unde sa va cresteti numarul de postari pe forum?

Avea glume destepte.

#20
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007
Da, sa nu uitam ca Mihaela Tatu s-a beșit la ea in emisiune.

#21
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010

View Postsorinqk, on 31 august 2013 - 20:14, said:

Adica, cu tine sau impotriva ta? Cauta undeva si vezi ce inseamna "forum".
Este imposibil la ora actuala sa vedem calitate. Cei ca mine, nu se uita la TV romanesti si de aceea nu vor schimba nimic. Ia sa vuie netul: emisiune interesanta pe canalul X la ora Y. Pac, toata SP pe acel program. Asa, s-ar lua atitudine. Dar cat timp jegul este la moda, vom primi ce dorim.

#22
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,884
  • Înscris: 28.11.2006
Si cu Teo, si cu Drept la tinta, ramane aceeasi problema. Daca vii de la serviciu la 5-6 PM si vrei sa te uiti la o emisiune cat de cat inteligenta, efectuv nu gasesti asa ceva in program. Teo poate sa aiba si o emisiune decenta, dar e de acelasi tip ca alte 2 emisiuni care se dau la aceeasi ora. Astia n-au auzit de contra-programare?

#23
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,025
  • Înscris: 08.02.2006
@YourGod: Multumesc de sfaturi dar ...... neinteresant.  Eu ma refer la atitudinea unora de pe aici care nu se uita la tv dar comenteaza mereu despre emisiuni.  Nici nu a inceput emisiunea si toata lumea stie cum o sa fie. Poate o sa fie mai buna sau mult mai proasta.  Cand a aparut CATV in Romania erau cateva canale si totusi gaseam la ce sa ne uitam. Acum ca sunt 100, nu cred ca nu gasim ceva pe placul nostru.   Poate doar ne-am plitisit de TV Posted Image

Da, apare stirea peste tot si se uita toti membrii SP la prima emisiune, daca este proasta nu se mai uita la urmatoarea. Cum poti lua atitudine fata de o emisiune cand ea nici nu a avut o difuzare.  Putem lua atitudine dupa ce vedem cateva editii si luam atitudine prin faptul ca nu ne mai uitam, daca consideram ca este proasta.
Eu m am uitat si la DanDiaconescu, Capatos, Maruta pana au ajuns intr-un punct in care imi era mie rusine de lipsa lor de rusine. Cand era la Tele 7 Abc, Diaconescu facea emisiuni interesante, nici nu ma gandeam ca poate sa faca emisiuni cum a facut mai tarziu.    Cand nu mi a mai placut, nu m am mai uitat dar ca sa nu mi placa ceva, prima data trebuie sa ma uit.  

Cat a fost la PRO TV, mie mi-a placut emisiunea Teo chiar daca avea uneori derapaje. Momentele in care zambeam sau ascultam un interviu interesant sau care sa ma bine dispuna erau mult mai dese si faceau ca emisiunea sa ma atraga,

Edited by sorinqk, 01 September 2013 - 00:22.


#24
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007

View Postsorinqk, on 01 septembrie 2013 - 00:14, said:

Cand a aparut CATV in Romania erau cateva canale si totusi gaseam la ce sa ne uitam. Acum ca sunt 100, nu cred ca nu gasim ceva pe placul nostru.   Poate doar ne-am plitisit de TV Posted Image
Asta asa e, dar nu ne-am plictisit de TV ci au aparut alternative mai bune de a petrece timpul, mai eficiente pentru a asimila cunostiinte (internetul) .
Acum 10 ani pierdeai lejer 1-2 ore (parca 2 ore tinea Teo?) in fata televizorului chiar daca nu era ceva in target-ul tau, acum mi se pare atat de mult sa stai atata fara sa faci ceva mai util...

#25
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,306
  • Înscris: 16.01.2007
Când Teo era la Tele 7 Abc era formidabilă. Între timp s-a întâmplat ceva: ori s-a schimbat ea sau m-am schimbat eu. Dar, acea vreme nu mai face parte din "repertoriul" meu de vizionare TV.

#26
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Dadea clasa Teo si cand era la Tele 7 abc si cand era la Pro. Cum in ziua de astazi tendinta este sa ai 2 cocalari si 3 pitipoance in emisiune.....Acum sa vedem ce va face.

#27
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
S-a uitat careva azi? Cum vi s-a parut?

Eu zic ca a dat-o prea mul la sentiment si faptul ca Mihaela R. a fost invitata principala a constituit un minus in opinia mea. Cred ca o va da si emisiunea asta in nudisme si manelisme, la fel ca celelalte emisiuni de pe acest segment orar din ultima perioada. Sper sa nu.

#28
wfnse

wfnse

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,956
  • Înscris: 12.06.2007
A fost o emisiune ok, decenta, cu glume putin rasuflate, iar peste Teo a cam trecut timpul.

In intervalul in care se difuzeaza, e mult mai ok decat Acces Direct.

#29
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Asa mi se pare si mie, Acces Dinrect si La Maimuta sunt niste cacaturi.

#30
-Amza-

-Amza-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2013
La dracu! Si eram interesat sa vad si eu prima emisiune...

Pe net o gasesc pe undeva? inregistrarea

#31
WShow13

WShow13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,678
  • Înscris: 21.09.2012
Foarte putin probabil.

#32
boro21

boro21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,218
  • Înscris: 23.12.2011
Probabil câteva video-uri, din părţile cele mai importante ale emisiunii.

#33
-Amza-

-Amza-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2013
Dap: Am intrat pe pagina kanald, ce sa zic: O adus pe raduleasca care este o siliconata batrana, dar are glume traditionale cu "Ce tanara erai"

Si a imbatranit, de Teo zic, parca si putin prea facuta la gene... imi tot fugea mintea la Mantea.

In rest pare ca este o emisiune ok... asta cat o sa reziste cu varianta asta civilizata: Vorba vine: Asteptam pe Jean, Valica, Adrian, toti minune!

#34
boro21

boro21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,218
  • Înscris: 23.12.2011
Dacă rezistă o săptămână fără can-can-uri, atunci merită să te uiţi. Cel puţin aşa voi proceda eu.

Edited by boro21, 09 September 2013 - 18:16.


#35
-Amza-

-Amza-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2013
Sa iti spun cum mancai eu astazi: Pai eram la bucatarie si sa butonez si eu TV ca facura astia la mine un pasaj subteran... pasajul se inaugura: Doar ca pe TV inca nu au dat nimica... cumva ajung pe Antena 1(era promo) si las telecomanda cu gandul sa termin de mancat
Mai are rost sa spun cine era pe acolo? Leo Barosanul cu 2 BLONDE! Cica i-a dat la una o masina sa se culce cu el!? Trebuie sa mai zic ceva? Mutai la jurnal.

Inainte urmaream Teo, era o emisiune mult(da mult) mai placuta ca Acces Direct, Maruta, mai invita ea cate un Jean de la Craiova, Vali Vijelie... dar in rest era placut: Nu avea scandal, bataie pe coroane, probabil din cauza asta am si ramas cu o imaginea OK.

Ps: Cate procente ar vota pe Gherghe pe postul de a mai nesuferita/falsa femeie din Romania? Mana susssssssssssssssssss Nu o suport pe aia, o urasc ca are emisiune la ora la care mananc eu.

Edited by -Amza-, 09 September 2013 - 18:27.


#36
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005

View Postboro21, on 09 septembrie 2013 - 18:15, said:

Dacă rezistă o săptămână fără can-can-uri, atunci merită să te uiţi. Cel puţin aşa voi proceda eu.

Total deacord, daca audientele vor fi mici vor veni cei de la Kanal si vor spune "ori facem ca restu ori....".

Nu am vazut toata emisiunea decat inceputu si asa pe sarite dar a fost decent ceea ce la ora aia trebe sa cauti bine sa gasesti.

P.S. Ce am ajuns, sa ne bucuram cand vedem ceva decent in miezul zilei.

Edited by danielavram, 09 September 2013 - 18:56.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate