Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Irish Villa Residence

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
azzuro

azzuro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 19.06.2005
Salut forumisti,


As vrea sa intreb daca are cineva informatii despre "Irish Villa Residence".
Site-ul lor este www.irishvilla.ro.


Multumesc.

#2
patty1

patty1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,841
  • Înscris: 18.07.2013
Vad ca sunt doar duplexuri. Interesante, dar cam mari preturile. Daca iti cumperi teren si iti faci casa individuala, costul e cam la fel, poate chiar mai mic.

#3
sorinela1978

sorinela1978

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.10.2013
buna!  casele sunt facute bine eu am adus un expert si mi-a comfirmat, cu drumul depinde la ce ora circulati,pana la bariera fac 10 min de acolo ca-n Bucuresti......... cumparati cu incredere ,eu sunt multumita de alegerea facuta.Este placut sa-ti bei cafeaua pe terasa la aer curat!..........   daca aveti intrebari va raspund cu drag!

#4
CristianStoica1969

CristianStoica1969

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.01.2014
Buna ziua.
As vrea sa stiu daca exista taxa de mentenanta sau altceva de genul acesta? Daca stie cineva cu aproximatie, ce costuri lunare sunt? Daca firma este de incredere?
Astept un raspuns.
Multumesc.

#5
cristina2olteanu

cristina2olteanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.05.2014
Bună
Și eu sunt interesată să cumpăr o căsuță în irish villa (cartierul 3) și aș vrea să aflu dacă ați avut ceva probleme: crapaturi in pereți; infiltratii de apă; inundații la ploi abundente...
Care sunt costurile lunare pt.casa: gaz; curent electric ( dacă se poate comparativ pt o luna de iarnă și una de vară)? Accesul spre București am înțeles că ar fi o problema fiind bariera;știți dacă circula microbuze in zona și dacă da la ce interval?

#6
manead

manead

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 08.09.2006
Salut tuturor,

As dori sa stiu daca aveti detalii despre blocurile din Militari:

http://www.irishvill...arsoniere-rosu/

Sau daca are cineva experienta cu constructiile lor.

Thx all,
Dan.

#7
OanaOana91

OanaOana91

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.06.2015
Buna

Si eu sunt interesata de o casuta in Irish Villa ..Mai exact in cartieru 4 sau 5.As dori sa stiu daca este cineva care locuieste acolo si daca imi poate da detalii despre ele(ex daca sunt probleme /cheltuieli lunare etc ..si daca se merita :D)
Multumesc anticipat!

#8
OanaAndrei

OanaAndrei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 13.02.2013
In cazul in care mai este cineva interesat de complex, am fost eu la vizionare. Lasa cu mult de dorit.
Pozele afisate pe site nu corespund in totalitate cu pretul oferit, mai exact: Terasele nu sunt acoperite in pretul afisat pe site (trebuie sa platesti in cazul in care vrei sa o acoperi), bucatariile sunt deschise si se pot inchide cu 1000 euro. Ceea ce m-a deranjat este ca de fiecare daca cand intrebam ceva legat de un cost, mi se raspundea "Vedem atunci/ Mai discutam".
Am intrebat de asemenea de finisaje, de unde sunt achizitionate si daca ma pot duce sa le vad in magazin si i s-a parut atat de ciudat sa intreb, abia mi-a oferit un nr de telefon... I-am explicat ca poate sa imi ofere cea mai buna casa din lume dar daca nu am finisajele pe culorile pe care le vreau eu nu cumpar casa.
In ciuda vremii, lipeau direct rigips pe pereti intrucat nu aveau timp sa se mai ususe si probabil nu se incadrau in termene.
Taxa de mentenata 65 lei/ luna.
Tamplaria, acoperisul no name....
Am scris acest post intrucat m-am dus cu mult entuziasm si am plecat foarte dezamagita. Am vizionat in ultima perioada n case si cred ca tot la varianta de construirea in regim propriu o sa raman :(.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate