Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

2007 Mercedes C-Class

- - - - -
  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#37
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
inca un cgi de la autobild cu clk si clk cabrio

Attached File  mercedes_clk.jpg   33.21K   1945 downloadsAttached File  mercedes_clk_2.jpg   34.34K   1618 downloadsAttached File  mercedes_clk_cabrio.jpg   33.89K   1264 downloadshment]

#38
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
un nou spyshot cu Mercedes c-class

Attached File  MBCclass.jpg   97.51K   3085 downloads

#39
luxten

luxten

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.01.2006
frumoasa masina. arata din ce in ce mai bine linia de la Mercedes. trece vremea iar design-ul intinereste. spre deosebire de concurenta care a dat-o in diverse

#40
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
concurenta banuiesc ca e BMW :D

#41
luxten

luxten

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.01.2006
bmw-ul pe primul loc. nu-mi place design-ul lui Bagley nici sa ma bati. iDrive ishit irahatcuperje si degeaba. spre norocul lor exista multi cleienti care cumpara masina pentru motoare.
audi, le-a facut pe toate la fel. le aliniezi si le privesti din fata. daca nu esti cunoscator o sa afirmi ca sunt 5 modele identice.
numai solutii sa te scarpini cu stanga la urechea dreapta.
sa vina japonezii

#42
SCANIA FREAK

SCANIA FREAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,555
  • Înscris: 13.10.2005
Pfff cu ce sa vina japonezii??Cu Lexus care tot promite un model revolutionar de ani buni si nu il scoate,sau cu modele copiate dupa Mercedes??Honda cu ce vine,Toyota nici atat,Mitsubishi nici un model care sa ia fata!!Mai multe sanse au italienii cu Alfa Romeo!! :peacefingers:

#43
luxten

luxten

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.01.2006
Hai nu fii carcotas, ca Honda ara bine de tot. Era si un cgi pe aici cu un Acord parca. Superba.

#44
SCANIA FREAK

SCANIA FREAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,555
  • Înscris: 13.10.2005
Bun Honda,dar...poate un singur constructor sa faca fata unor "grei" in domeniu? :huh:

#45
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
depinde de ce piata vorbesti. In europa e clar ca le va fi mai greu, insa in state au sanse sa ii depaseasca pe nemti. In unele clase chiar au facut-o deja..

#46
luxten

luxten

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.01.2006
Eu unu, sincer vorbind, si nu sunt snob (a se retine) imi caut masina dupa cum arata. Apoi, ma gandesc la imagine, renume, service, motoare bla bla
Dintre Audi, BMW si Mercedes, clar castiga Mercedes. (masini noi)
La sh, un BMW dar generatiile dinainte de Bagley
La audi, duca-se dracu, nu-mi place decat A6 si A8, si placutu asta e tras de par.
Apoi, bag japonezele in discutie, si mi-as trage o Acura inaintea la BMW sau Audi. Daca vorbim de noua Honda, tot pe 2 in topul preferintelor. Mercedesul nu-l ia nimeni, cat o mai exista om pe lumea asta.
Greu le este japonezilor din cauza mentalitatilor, nu din cauza preturilor.

#47
SCANIA FREAK

SCANIA FREAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,555
  • Înscris: 13.10.2005
Pai normal ca din cauza mentalitatilor,un european prefera modelele de pe continentul sau,japonezii pe ale lor,chinezii pe cele germane si italiene (VW si Fiat in special),iar americanii vai de ei sunt cei mai schimbatori si imprevizibili!!Damn homies! :coolspeak:

#48
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ei au avut avantajul ca sunt mai pragmatici si ca japonezii s-au adaptat mai repede la ce vor americanii. Ca sa nu mai zic ca au inceput mai devreme decat europenii sa produca pe continentul american, masinile iesite de pe poarta acestor uzine fiind mai usor de asimilat ca produse americane, chit ca firma care le produce este japoneza sau coreeana de exemplu

#49
luxten

luxten

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.01.2006
cel mai mult si cel mai mult imi place ca noi 3 facem chat.
hai ca trec la lucruri serioase. prietenul meu Marian si-a luat deunazi X5. m-a sunat cica ma plimba cu el. de abia astept. :D motor 3000 Diesel. sa vezi ce-l calaresc.
din cate masini am calarit, seria E de la Mercedes, pfuai, m-a rupt in 2. Am mers si cu BMW, A6 vechi si nou, degeaba nene, ca E-u ala cu motor 3200 Avantgarde.... ce sa mai, rar asa masina.
Daca C-u asta urmareste linia Mercedes, a rupt gura targului, A4 asta nou zici ca-i conserva

#50
SCANIA FREAK

SCANIA FREAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,555
  • Înscris: 13.10.2005
Off-Topic: Audi A4 actual nu este un model nou,ci imbunatatit tehnic si vizual!! :naughty:  :peacefingers:

#51
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
sa nu exageram. Audi arata chiar bine. mult mai bine decat bmw

#52
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
inclusiv la interior, unde audi-ul e cu 10 clase peste ceea ce ofera bmw-ul

#53
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
noi cgi-uri din autobild cu break-ul c-class

Attached File  Mercedes_Benz_C_Klasse_T_Modell.jpg   130.57K   3606 downloadsAttached File  Mercedes_Benz_C_Klasse_T_Modell_2.jpg   114.52K   3484 downloads

#54
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,053
  • Înscris: 02.03.2003
Arata bine masina.
Imi place ca pastreaza stilul marcii.
Sper sa fie mai spatioasa decat modelul actual care mi se pare micut  la interior.
Concurentul lui direct, BMW 3, este ceva mai confortabil pe locurile din fata.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate