Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

2007 Mercedes C-Class

- - - - -
  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#253
dsdev

dsdev

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 28.10.2005
momentan e disponibil doar cu tractiunea pe spate, din septembrie o sa fie si 4motion/AWD si optiunea de setari sport (garda la sol reglabila/amortizoare mai tzepene).

de cateva saptamani mi-a venit si mie masina, C320 (3000 cc, v6), deocamdata nu pot sa ii gasesc vreo buba (trecand de la mazda6 la asta), dar n-am decat vreo 1500 km cu ea.

comparatia nu cred ca merge cu accord, e cam altceva... concurentele directe sunt seria 3, Audi a4 si lexus IS.

#254
the__1

the__1

    ZaUan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,650
  • Înscris: 08.03.2006
Corect, dar cum el spunea ca nu stie ce sa aleaga dintre Civic si C-Class am zis ca mai bine ia Accord si ar fi fost undeva intre Civic si C. Daca isi permite C si ii place, ar trebui sa il ia.

#255
clatarin

clatarin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 22.04.2007
brekul mai familial decat sportiv

Attached Files



#256
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,057
  • Înscris: 19.12.2012
Salut. O intrebare: Am nevoie de harta europei pe DVD pentru gps ul unui Mercedes cls 350 w219. Se gaseste free sau unde trebuie sa caut pt ultima versiune ? E gps ul original.

#257
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,843
  • Înscris: 15.08.2008
Incearca sa intrebi pe aici - http://forum.softped...2-gps-software/
Acolo s-ar putea sa stie cineva.
Spor.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate