Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Prima Casa doar in LEI

- - - - -
  • Please log in to reply
271 replies to this topic

#271
kobain

kobain

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 12.03.2006

View Postmirceaiosip, on 05 octombrie 2013 - 07:30, said:

Ai tu curaj sa stai cu cateva zeci de mii in casa cash?

Ce faci daca intr-o zi cand te intorci acasa nu ii mai gasesti?

Faci exact ce ai face daca te-ai trezi ca banca la care ii tii cade si iti dispar peste noapte economiile (vezi experimentul Cipru la un nivel superior) -> vociferezi si apoi iti vezi de viata mai departe. Sper ca nu aduci in discutie conceptul de garantare de stat sa nu ducem discutia in derizoriu.

#272
zstefc

zstefc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 10.01.2007

View PostDarkAngelBv, on 01 octombrie 2013 - 08:43, said:

sau intrii frumos pe vreaucredit.ro si alegi acolo criteriile. O sa-ti dea o lista de credite pe care le poti sorta in functie de dobanda si o groaza de alte criterii
am gasit apartament de cumparat, 3 camere la 66.000 euro si cu suprafata utila 78 mp, cu imbunatatiri cam tot ce trebuie ... mai putin centrala proprie
am fost si la 2 banci, BCR si Alpha si in urma simularilor, la ambele banci as avea aceeasi rata de platita

acum nu stiu .. la care dintre cele 2 banci sa fac creditul Posted Image

Edited by zstefc, 05 December 2013 - 23:53.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate