Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Neimplinirea dorintelor +e blocajul energetic si parapsihologii

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#19
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postmarcusdefeis, on 14 iulie 2013 - 16:24, said:

trimite-mi o poza ca sa pot aprecia daca ai dreptate cu aratatul Posted Image
nu mai crede toti escrocii, oricine de la colt putea aprecia ca 'ai o problema energetica' Posted Image
blocaj energetic exista
blesteme ma abtin


sa ne dea detalii Posted Image

Si eu vreau poza.
Parerea mea este ca ai prea multe asteptari din prima si tipii valabili se prind imediat ce iti poate pielea, plus ca ai un cerc destul de limitat de cunostinte.
Daca ai avut si ONS-uri, e evident ca hombresii nu prea se inghesuie sa te aiba alaturi pe o perioada lunga de timp.

#20
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Post-catalin, on 14 iulie 2013 - 16:08, said:

Pff... zice ca are masina, casa, meserie, ca e si frumoasa si absolut nimeni nu se ofera?! II intarim mai rau convingerea ca nu o sa isi gaseasca pe nimeni Posted Image).
ce dracu vor pati alea urate, bolnave, uzate, vechi, fara casa, sta la parinti, e in somaj, are 26 si nu are nici bacul?    Alea raman fara partener toata viata?

#21
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postpopascu, on 14 iulie 2013 - 16:46, said:

ce dracu vor pati alea urate, bolnave, uzate, vechi, fara casa, sta la parinti, e in somaj, are 26 si nu are nici bacul? Alea raman fara partener toata viata?
il gasesc pe dorel tarnacopistul

#22
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Postcriztu, on 14 iulie 2013 - 16:41, said:

Daca ii dai lu ala 300 de euro sa te dezlege de blocaje energetice si blesteme, eu personal ma ofer sa te dezleg de blocaje de inteligentza si prostie, pentru 30 de euro, tratamentul va dura vreo cativa ani, ca de prostie se scapa foarte greu.
tratamentul e cu bata?
Cred ca mai degraba o s ate molipsesti si tu sau te imbolnavesti cu nervii. Cine stie ce fire colerica si violenta este.
Si daca ea pune ochii pe tipi calumea realizati normal ca aia ii da papucii. Aia au fie obligatii fie alte buncaiuni si nu-si risca ce au pt o necunoscuta ciudata

View Postmarcusdefeis, on 14 iulie 2013 - 16:49, said:

il gasesc pe dorel tarnacopistul
bai dar chiar handicapatul ala de Dorel (si Mirel) sau dracu stie aia reali din Moldova isi gasisera partenere. Ce dracu. Daaaaa, aveeeemm

Pun pariu ca asta nu a apelat la timp la Dorel si a pierdut trenul astfel. daaaa, pierduuuut

Edited by popascu, 14 July 2013 - 16:52.


#23
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postpopascu, on 14 iulie 2013 - 16:51, said:

Pun pariu ca asta nu a apelat la timp la Dorel si a pierdut trenul astfel.
intodeauna problema vine din lipsa de obiectivitate in autoevaluare ;)

#24
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Postbuteliearagaz, on 14 iulie 2013 - 16:44, said:

Si eu vreau poza.
sa-si puna la avatar, cred ca o tampesc astia de pe forum dupaia de i s eumfla ochii de la monitor

O fi incercat pe siturile de matrimoniale si de socializare?? Din ce am vazut sunt multe prostituate acolo si poate deaia multi nu au incredere

View Postmarcusdefeis, on 14 iulie 2013 - 16:54, said:

intodeauna problema vine din lipsa de obiectivitate in autoevaluare Posted Image
evident. dar cred ca o fi avut la viata ei poate cativa (totusi colegi, ceva), dar ea s-a crezut printesa si apoi s-a trezit si batrana

Chiar si sclifositele alea care sunt si handicapate unele si schioape si la 25 arata ca la 40 sau au fata de copil batran care nu au miscat un cui in viata lor si au iq de 80 sau 90 tot gasesc naibii ceva.

Deja i-o fi dau astia vreo 50 de mesaje, ba poza , ba ca-s disponibili.

Edited by popascu, 14 July 2013 - 16:59.


#25
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postpopascu, on 14 iulie 2013 - 16:51, said:

Si daca ea pune ochii pe tipi calumea realizati normal ca aia ii da papucii. Aia au fie obligatii fie alte buncaiuni si nu-si risca ce au pt o necunoscuta ciudata
alea dupa 35 cu ceasul biologic bubuind sunt mai abitir cum dupa un futache nemilos se catara pe tine ca iedera martiana in filmele horror si-ti vorbesc de plozi si iesit impreuna cu prietenii (tai)

View Postpopascu, on 14 iulie 2013 - 16:58, said:

dar cred ca o fi avut la viata ei poate cativa (totusi colegi, ceva), dar ea s-a crezut printesa si apoi s-a trezit si batrana
de multe ori prietenele femei altereaza perceptia reala a propriului unei femei cu povestile lor eterne laudative mai mult sau mai putin ipocrite
insa precum stim gusturile femeilor fata de alte femei nu converg cu cele ale barbatilor
ele vad 'dragute' si 'frumoase' acolo unde un barbat poate ar ridica din sprancene condescendent ;)

#26
cypris

cypris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 31.01.2009
Ce vorbesti dom'le... de pe la 25-26 incep cu pretentiile de casatorie, plozi & shit.

Edited by cypris, 14 July 2013 - 17:06.


#27
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postcypris, on 14 iulie 2013 - 17:06, said:

Ce vorbesti dom'le... de pe la 25-26 incep cu pretentiile de casatorie, plozi & shit.
la 25 inca nu e dureros ticaitul, deci daca le dai cu flit mai pot reevalua

la 35 insa rezista la mai multe ineptii masculine doar in ideea de a-si atinge scopul

Posted Image

Edited by marcusdefeis, 14 July 2013 - 17:13.


#28
cypris

cypris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 31.01.2009
Poate nu stii, dar o femeie la 35 de ani e cam batrana pentru a face copii, cu greu mai reuseste sa faca si pot aparea destule complicatii. Asa ca fa-i naibii copilul ala mai repede ca sa se simta si ea implinita, sau lasa-l pe altul!

Edited by cypris, 14 July 2013 - 17:22.


#29
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008
las-o cu teoria chibritului
mai baga mai bine ceva interesant in dezbatere ;)

#30
echo3

echo3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,567
  • Înscris: 21.12.2012

View Postpopascu, on 14 iulie 2013 - 16:42, said:

E cu CV?

Are si miniinterviu?

1. unte de vezi peste 5 ani?
2. care e cea mai mare realizare din viata ta?
Posted Image

Posted Image Posted Image
1.In Saint-tropez
2. Am luat bacul :D

#31
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postcypris, on 14 iulie 2013 - 17:21, said:

Asa ca fa-i naibii copilul ala mai repede ca sa se simta si ea implinita, sau lasa-l pe altul!
oare asta o fi auzit si piturca de la niste binevoitori ? :P

#32
cypris

cypris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 31.01.2009
Nu prea cunosc cazul, stiu doar ca piti i-a facut un plod uneia dupa care a vrut sa se lepede de el ca de-un caine. Si si-a cam luat-o la m...e.

#33
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
pai ce sa mai bagam interesant despre o naluca ciudata?
Eu zic sa mearga la vrajitori sa dea 300 de euro si sa se rezolve.

Posibil sa fie chiar un cont facut de altcineva care vrea  sa vada niste pareri ca vad ca nu a mai  postat. Pare f greu de crezut ca una care cica indeplineste acele calitati sa aibe situatia aia. Posibil are un defect major si nu la spus de rusine

#34
cypris

cypris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 31.01.2009
Da... nu inghite cand o suge. Pentru mine asta ar fi un defect major Posted Image

#35
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
Sau poate pretinde sa i se dea limba cand e nespalata

cate defecte pot fi. Sau poate ca nu se spala pe dinti deloc

#36
cypris

cypris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 31.01.2009
WTF?? Ce imaginatie bolnava ai Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate