Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP
 

Neimplinirea dorintelor +e blocajul energetic si parapsihologii

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
darxide

darxide

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 06.10.2007
Pai ce zodie esti? Sa vedem, poate suntem compatibili
Pana acum ne completam perfect, eu n-am nici casa nici masina si sunt si urat, ce mai daca si zodia e buna, fixam nunta Posted Image

#38
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
1)http://singlebell.net/
2)http://www.umbrellafortwo.ro/
3)http://www.matrimoni...atrimoniala.php
4)Facebook, hi5, etc.
5)Mergi la diferite activitati/cursuri, depinde ce hobby-uri ai si poate gasesti pe cineva acolo...
6)Daca ai f. multi bani, du-te intr-o croaziera pentru single.
7)Mai cauta si alte agentii matrimoniale pe net
8)Daca intr-adevar exista o asemenea problema, desi nu prea as recomanda asta, dar totusi intreaba aici:
http://www.allexpert...rmal-Phenomena/

#39
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008
tu crezi ca una macar cu jumate din tiglele de pe casa vine aici pe forum sa se planga ca nu are cine s-o fwta ? Posted Image
mai ales in era internetului si a telefonului mobil

#40
aneliss

aneliss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 17.06.2013
Femeile care nu gasesc pe cineva..ori sunt f urate ori foarte egoiste

#41
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postaneliss, on 14 iulie 2013 - 19:23, said:

Femeile care nu gasesc pe cineva..ori sunt f urate ori foarte egoiste
pot sa vin sa te pup ? :D

#42
c14h3r

c14h3r

    Membru nesanatos..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,822
  • Înscris: 12.12.2007
A damsell  in distress and no shiny knight to save her.. Tz, tz, tz... The world is so cruel...

#43
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Postaneliss, on 14 iulie 2013 - 19:23, said:

Femeile care nu gasesc pe cineva..ori sunt f urate ori foarte egoiste
ori handicapate.

dar alea handicapate poate gasesc tot handicapati

De regula pe siturile d ematrimoniale gasesti femei ori handicapate, ori f grase, ori urate, ori egoiste, ori prostituate, ori deja cuplate si cu bebeloi care sunt acolo ca sa se laude cu bebeloiu si barbatusu.

Asta nu a zis ce meserie are, cica respectabila, oricum nu mai posteaza.
va zic eu ce e , e probabil profesoara la vreo scoala, vreo ciudata dinaia care e plina de probleme interne si care in alta parte nu ar putea lucra

#44
Adrya1

Adrya1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 19.04.2013

View PostAnouk31, on 14 iulie 2013 - 15:20, said:

Salutari, ce credeti despre blocajul energetic??  Am si eu o problema, am  31 de ani si nu pot sa-mi gasesc un prieten desi arat bine, am o meserie frumoasa si respectabila am casa si masina mea.
   Nu vreau sa supar pe nimeni cu problema mea stiu ca unii  au probleme mai mari decat mine dar faptul ca eu nu am pe cineva si orice baiat cunosc ori nu ma mai cauta ori are prietena, ori isi gaseste alta ma demoralizeaza si ma debusoleaza atat de mult incat uneori imi doresc sa nu mai exist !...mai ales de sarbatori cand ma simt singura.
Am apelat in urma cu 3 luni la serviciile unui cunoscut "parapsiholog" care la o consultatie prin telefon nu a reusit sa-mi raspunda de ce nu imi gasesc si eu pe cineva, cica am blocaj energetic........ trebuia sa-i  trimit 300 de euro sa-mi faca el nu stiu ce "dezlegari" sau ceva de genu care tin cateva luni si in care eu aveam anumite restrictii nu aveam voie sa consum alcool etc etc.
Ce credeti....exista blocaje energetice sau blesteme??
nu este vorba de nici o ,,DEZLEGARE ,,nu mai crede in prostii  ca iti maninca nervii si banii si te duce la nebuni , nu ai absolt nimic , doar ca nu ti a sosit timpul , nu a sosit vremea ta .Si nu mai cauta , cu cit cauti mai mult cu atit iti faci mai mult rau .Te concentrzi doar pe asta si nu ti mai arde de viata ,  fa ceva ce ti place si continua sa te rogi pentru sanatate si pentru a avea spor in tot ce faci.Dumnezeu le orinduieste pe toate la vremea lor si intodeauna cei din urma vor fi cei dintai.Dute in pelerinaje sunt atat de multe excursii de acest gen si iti va limpezii mintea si sufletul.Asta am facut eu si am avut multe claritati dupa aceea , acum depinde si de credinta ta.Numai ca este bine sa te duci , vezi tara cat este de frumoasa , teminunezi de ce au putut crea stramosii in vremea lor cand nu exista internet.Lasa prostiile  du dezlegarile . alea sunt ptr cei care au ajuns la disperare maxima din lipsa de incredere in sine si in viitor .Sa stii de la mine ..CE ESTE PENTRU TINE NU IL IA NIMENI ..asa ca lasa ti banii in cont sau mai bine fa donatii saracilor intradevar saraci sau unei crese , case de copii.Fii mai increzatoare si termina cu ideile cu dezlegatul sunt prostii.

#45
wolfwie3

wolfwie3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.07.2013
Anouk31........te`ai gandit ca poate esti diferita ca si structura ? Este atit de complex si totodata atit de simplu.....o femeie gandeste in primul rand emotional, si uite ca ne intoarcem la ce spuneam, poate esti diferita, poate fregventza ta este alta........

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate