Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

DIABLO III mare belea

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ConDemneD

ConDemneD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 31.08.2009
Salut,, am avut adresa mea de e-mail cea pe care o folosesc de obicei inregistrata pe battle.net la world of warcraft trial asta fiind de mult timp nu mai tineam minte parola,, nume etc si am zis sa creez alta deoarece de curand mi-am cumparat diablo 3 si am zis sa nu imi mai bat capul. Bineinteles va dati seama ca am facut una la inimereala si o trecusem pe un text document. Mai tarziu a fost nevoie sa reinstalez windows-ul si ca un mare prost ce sunt am uitat sa salvez documentul pe ceva stiu totul de pe cont dar adresa de e-mail nu. Am incercat sa trimit ticket si nu pot trebuie sa ma inregistrez cu adresa nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma!

#2
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Poti incerca sa recuperezi acel document cu niste programele speciale de recuperare date.

#3
G3lu

G3lu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 19.04.2012
sa vedem hmmm... dute la munca.. un servici oricare.. na uite tocmai ti-am salvat viata!

#4
AnoXys

AnoXys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 08.08.2006

View PostG3lu, on 12 iulie 2013 - 14:18, said:

sa vedem hmmm... dute la munca.. un servici oricare.. na uite tocmai ti-am salvat viata!
Shut it , nu ma joc Diablo dar inteleg. Sunt niste bani , daca vrei continua sa joci GTA piratat.

ONTOPIC: Cate detalii stii de contul de battle.net ( Nume din cont, adresa e-mail sau macar partial, id-ul de b.net, daca mai erau jocuri sau nu , vreun beta sign-up.?

#5
ConDemneD

ConDemneD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 31.08.2009

View Postoauzor, on 12 iulie 2013 - 14:13, said:

Poti incerca sa recuperezi acel document cu niste programele speciale de recuperare date.

Ce program spune-mi si mie

Edited by HLG, 14 July 2013 - 21:42.
Mai usor cu jignirile!


#6
G3lu

G3lu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 19.04.2012

View PostConDemneD, on 12 iulie 2013 - 14:23, said:


Ce program spune-mi si mie


daca vrei o solutie cauta cu un programel indexurile care au ramas pe hdd dupca ce ai sters alea!

Edited by HLG, 14 July 2013 - 21:54.
Mai usor cu jignirile!


#7
ConDemneD

ConDemneD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 31.08.2009

View PostAnoXys, on 12 iulie 2013 - 14:21, said:

Shut it , nu ma joc Diablo dar inteleg. Sunt niste bani , daca vrei continua sa joci GTA piratat.

ONTOPIC: Cate detalii stii de contul de battle.net ( Nume din cont, adresa e-mail sau macar partial, id-ul de b.net, daca mai erau jocuri sau nu , vreun beta sign-up.?

frate stiu parola, nume, prenume si intrebarea secreta. Nu stiu daca mai e altceva de zis

#8
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

View PostConDemneD, on 12 iulie 2013 - 14:26, said:

frate stiu parola, nume, prenume si intrebarea secreta. Nu stiu daca mai e altceva de zis
Pe cei de la Blizzard nu-i intereseaza parola, fiindca oricum e criptata din cate stiu. Nu am avut nevoie pana acum de suport ticket la ei, dar nu te poti inregistra cu o alta adresa de mail?

View PostConDemneD, on 12 iulie 2013 - 14:23, said:

Ce program spune-mi si mie
GetDataBack for NTFS sau GetDataBack for Fat32 in functie de cum e formatata partitia pe care ai avut documentul. Dar sunt sanse sa-l recuperezi doar daca a fost formatata foarte recent, iar sansele de recuperare scad pe masura ce trece timpul si sunt scrise alte informatii pe partitia respectiva.

#9
ConDemneD

ConDemneD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 31.08.2009
problema este ca eu cand am reinstalat windows am sters partitiile si am creat altele si nu, nu merge cu alta adresa de email cd-key-ul este blocat pe acea adresa pe care a fost inregistrat. In concluzie cred ca am aruncat 210 lei la gunoi macar de nu ma chinuiam sa-i strang...

#10
AnoXys

AnoXys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 08.08.2006

View PostConDemneD, on 12 iulie 2013 - 14:44, said:

problema este ca eu cand am reinstalat windows am sters partitiile si am creat altele si nu, nu merge cu alta adresa de email cd-key-ul este blocat pe acea adresa pe care a fost inregistrat. In concluzie cred ca am aruncat 210 lei la gunoi macar de nu ma chinuiam sa-i strang...


Nu te impacienta , stai chill , gandeste-te putin , incearca sa te concentrezi , daca nu merge pe partea de IT va trebui sa incepi sa cotrobaiesti in partea care cu putin exercitiu o poti controla cel mai usor, memoria.
Relaxeaza-ta si gandeste-te ce ai facut in ziua de cand ti-ai cumparat jocul , incearca sa iei cronologic de dimineata indiferent daca are legatura cu Diablo sau nu . Eu asa mi-am amintit o adresa de e-mail de foarte demult.
Cand cheltui o suma de bani sigur ai memorat undeva , ideea este ca trebuie acum sa te gandesti , poate adresa de e-mail avea legatura cu jocul.
Ia diversi factori in considerare :
- Ce domeniu: gmail , yahoo etc. ?
- Are legatura cu jocul sau nu are legatura ?
etc. etc. etc.

Gandeste-te, poate iti aduci aminte.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate