Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Alcatel One Touch X’Pop

- - - - -
  • Please log in to reply
331 replies to this topic

#325
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
un igo functional va rog?

#326
cosmmyn2091

cosmmyn2091

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 03.10.2014
De ceva timp telefonul răspunde foarte greu la comenzi..Am dat revenire la setările din fabrica, dar degeaba..
Care ar fi solutia sa raspunda mai rapid la comenzi?

#327
Costi87

Costi87

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 165
  • Înscris: 16.10.2013
Daca aveti careva o baterie noua de vanzare sa ma anuntati si pe mine, ca a mea ma mai tine vreo 4 ore Posted Image
Sau pe unde as putea gasii ceva mai ieftin un pic.

Edited by Costi87, 28 December 2014 - 23:39.


#328
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006
Are cineva un asa telefon si are probleme cu camera, nu o gaseste in meniu, apare doar la blocarea ecranului si daca da acolo la camera, spune ca galeria sa oprit. A dat resetare din fabrica si tot degeaba. E camera de vina sau ce poate avea sau e softul ?

#329
feryco2015

feryco2015

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2016
Salut sunt nou pe forum si as avea o rugaminte si anume sa ma ajutati sa rootez un Alcatel One Touch 5035X Pure White precum si sa-i fac un update la un Jelly Bean mai nou.Am incercat multe programe Unclick root,Framaroot,etc dar cu nici unul nu am reusit da eroare.Am incercat si pe forumuri dar programele la care imi dau trimitere nu mai exista si nici nu sunt asa avansat in rootari pt a-mi gasi singur deci va rog mult sa ma ajutati.

#330
feryco2015

feryco2015

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2016
Am reusit in sfarsit cu.... Kingo Root....mai ramane problema cu un update.

#331
feryco2015

feryco2015

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2016

View Postflylex99, on 01 noiembrie 2013 - 14:44, said:



Chiar nu stie nimeni cum se dezactiveaza search bar-ul care este prezent pe toate ecranele, in partea de sus?
Ocupa spatiu inutil si chiar nu-i gasesc functionalitatea pe toate ecranele...
Ba da...Cauti Google in aplicatii dai fortare oprire.....dezactivare si stergere date

#332
feryco2015

feryco2015

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2016
Salut am si eu o problema si va scriu in speranta k ma poate ajuta cineva cu vreun sfat.Am resoftat de curand un Alcatel One Touch 5035X Pure White  cu un soft (cica)original asa scria SP Flash dar dupa ce a dat OK nu sa mai aprins si nici nu il mai detecteaza pc-ul.Stiu din ce am mai citit pe internet ca l-am brickuit dk stie cineva vreo rezolvare il rog sa-mi spuna si mie.

Edited by feryco2015, 24 June 2017 - 11:32.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate