Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Clasament fotbal - scripturi

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
tinkkker

tinkkker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 28.12.2010
Salut din nou,
Vroiam sa va intreb daca stiti ceva scripturi pentru clasamente la fotbal.Eu am gasit cateva chiar si pe gsp.ro un fel de widget dar au reclama aia mai mare decat tot restul scriptului...si nu ma deranjeaza o reclama acolo cu un link spre ei dar unele au bannere cu reclame la case de pariuri lucru ce nu prea imi convine...
Am gasit pe un site un clasament simplu si frumos ( http://img266.images...266/504/r30.png ),dar mai mult ca sigur nu este un simplu script luat de undeva...cred ca e pluginul leaguemanager de pe wordpress dar e foarte foarte mult de munca pentru a trece fiecare rezultat in fiecare campionat de aceea vreau sa apelez la un script.Orice informatie este binevenita Posted Image
Seara buna!

Attached Files



#2
cotos93

cotos93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.10.2011
Platesti pentru un astfel de script ? contact id : cotos.alex

#3
tinkkker

tinkkker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 28.12.2010

 cotos93, on 21 iunie 2013 - 21:55, said:

Platesti pentru un astfel de script ? contact id : cotos.alex

daca mi-ai da acc ar fi ceva...

#4
al3csx

al3csx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 15.08.2009
E script-ul celor de la globalsportsmedia.com . Are proteveu licenta , dar l-am vazut pe multe site-uri pus cu iframe de la ei .
<iframe frameborder="0" height="1500" hspace="0" marginheight="0" marginwidth="0" scrolling="auto" src="http://protv.globalsportsmedia.com/page.php?sport=soccer&amp;language_id=ro&amp;page=competition&amp;view=summary&amp;id=85" style="background: #F19A00;" vspace="0" width="679"></iframe>



#5
tinkkker

tinkkker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 28.12.2010

 al3csx, on 30 iunie 2013 - 10:40, said:

E script-ul celor de la globalsportsmedia.com . Are proteveu licenta , dar l-am vazut pe multe site-uri pus cu iframe de la ei .
<iframe frameborder="0" height="1500" hspace="0" marginheight="0" marginwidth="0" scrolling="auto" src="http://protv.globalsportsmedia.com/page.php?sport=soccer&amp;language_id=ro&amp;page=competition&amp;view=summary&amp;id=85" style="background: #F19A00;" vspace="0" width="679"></iframe>


foarte tare este! mersi mult...dar nu patesc nimic daca il folosesc?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate