Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Vitan Residence 2

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
LOD

LOD

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.07.2006
Ansamblul Vitan Residence 2 e aproape gata. Cred ca e necesar sa facem si pt Vitan Residence "2" propriul nostru forum.

#2
greystone

greystone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.04.2011
hello!
stie cineva care sunt preturile pentru 2 si 3 camere?
multumesc.
G.

#3
Ioana9125

Ioana9125

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.01.2015
Buna,

Incepe de la:

- 68 800 E - un apartament cu 2 camere la parter (46 mp utili) si ajunge 86 000 E un apartament cu 2 camere la etaj (aproximativ 56 mp).
- 112 000 E - 3 camere dar nu stiu exact suprafata.

#4
adrian.paul

adrian.paul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 18.10.2006
Posted Image

#5
Sunny_Days

Sunny_Days

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 04.08.2010

View PostIoana9125, on 27 ianuarie 2015 - 14:49, said:

Buna,

Incepe de la:

- 68 800 E - un apartament cu 2 camere la parter (46 mp utili) si ajunge 86 000 E un apartament cu 2 camere la etaj (aproximativ 56 mp).
- 112 000 E - 3 camere dar nu stiu exact suprafata.
LOL

#6
s_adriana80

s_adriana80

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 20.01.2015
Buna. Oamenii astia n-au lista de preturi afisata nicaieri?! Nu av vrea sa merg la showroom doar ca sa aflu ca nu pot sa imi iau nimic :))
S-a mutat cineva? Acte ok? Contracte furniori ok?

#7
Joakin

Joakin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 27.07.2015
La vizionare mie mi-au spus ca totul in jur miroase a rahat numai ei au iasomie...iar tanti aia (Beatrice) e bestiala :))...desi nu are nici o pregatire in domeniu, arunca cu rahat in orice exemplu ii dadeam:))...imi pare rau ca nu am inregistrat-o.

#8
scheffe

scheffe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 02.07.2013
cineva care a cumparat la vitan residence 2?

ce opinii aveti si ce stiti de vitan residence 2?


#9
MihaiB_PhD

MihaiB_PhD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 17.04.2014

View PostJoakin, on 27 iulie 2015 - 17:06, said:

La vizionare mie mi-au spus ca totul in jur miroase a rahat numai ei au iasomie...iar tanti aia (Beatrice) e bestiala :))...desi nu are nici o pregatire in domeniu, arunca cu rahat in orice exemplu ii dadeam:))...imi pare rau ca nu am inregistrat-o.

Știu exact la ce te referi! Nu își fac temele deloc înainte de a vb!

Pe mine m-au sunat, eu apărând la acel moment primul in căutarea google data de ea unui anumit ansamblu, sa ma certe ca, cică, prezentam acel ansamblu ca făcând parte din VR2.

Si m-au sunat pe mine in conditiile in care nu aveam exclusivitate si respectivul ansamblul era promovat de peste 30 de alte agenții, oricare dintre ele putând sa facă lucrul de care eram acuzat!

#10
vlad_alexandru

vlad_alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 14.05.2014
am cerut o oferta pt 3 camere saptamana trecuta si mi s-a spus ca mai au apartamente disponibile doar la parter, 1, 9 si 11.
preturi n-a vrut sa-mi spuna pe motiv ca se pot comunica doar in cadrul vizionarii :), dar ca incep de la 104.000

are cineva mai multe informatii?
au inceput constructia la blocul 3?

multumesc.

#11
LucianoPavarotti

LucianoPavarotti

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.10.2015
Salutare.
Am fost eu ieri. Din spusele lor mai au 2 apartamente cu 2 camere la 94.000 care pot fi negociate la 92.500 si 1 apartament cu 3 camere la 110.000€.

În primăvară încep vânzările la Tineretului dar acelea vor fi și mai exclusiviste, 2 cam de la 110.000€.

#12
vlad_alexandru

vlad_alexandru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 14.05.2014
Ala de 3 camere la 110 e cel mic nu?

#13
LucianoPavarotti

LucianoPavarotti

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.10.2015
Nu le știu pe celelalte si cum ne-a zis ca doar asta mai este disponibil nici nu mai rețin "tipul" (1, 2, 3 sau 4), dar parca era de 70 utili ceea ce înseamnă că cel mai mic.

Astept un mail de la ei cu planul și prețul final și va confirm și aici.

Finisajele sunt net superioare față de tot ce am văzut până acum...

#14
tmvali

tmvali

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 11.09.2008
Buna seara!
Am fost la o vizionare in VR2.. Apartamentele de 3 camere sunt extrem de mici.nu stiu daca ajung la 65mpu. Preturile sunt de 104k la partamente fara balcon si 110k cu balcon...ridicol...
Beatrice este foarte tare. este convinsa ca ceea ce vinde este super. Mi-a palcut vederea spre benzinarie, aglomeratia din zona, blocul plin de IT-isti, concertele Elenei Gheorghe de pe bloc. Un mare rahat..Nu va recomand. Hotie la drumul mare. Dar cui ii place sa locuiasca intr=o cutie de chibrituri la pret de vila, poate sa achizitioneze. Mie imi pare rau ca mi-am pierdut timpul...
Succes!

#15
brcosmin

brcosmin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 04.09.2007
Ca tot Vb de chibrituri ... De benzinăria aia nu zice nimeni nimic? Pe pr Ghencea le-au sărit in cap, aici văd ca se apuca si de al 3lea bloc.

#16
MihaiB_PhD

MihaiB_PhD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 17.04.2014

View Postbrcosmin, on 14 ianuarie 2016 - 18:00, said:

Ca tot Vb de chibrituri ... De benzinăria aia nu zice nimeni nimic? Pe pr Ghencea le-au sărit in cap, aici văd ca se apuca si de al 3lea bloc.

Oricum, in Ghencea e litigiu între dezvoltator si LukOil, care e in culpa cu amplasarea Pompei de gaz prea aproape de limita. La VR2 pompele si bazinele PETROM sunt la distante mai mult decât legale. Eu imi fac griji pt cei de la metropolitan langa Rompetrol.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate