Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 

Camera Panasonic SDR-H40

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
randal

randal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.06.2007
Am vrut sa alimentez camera de la un modul de 8 acumulatori si datorita unor manevre gresite am facut un scurt , si camera nu se mai deschide.
Camera nu are o protectie la scurt sau la supravoltaj? Exista vreo posibilitate sa nu ajung la Service? As scuti niste bani , dar nu multumirile pe care vi le-as aduce.Multumiri.

#2
cat3y3_2003

cat3y3_2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 09.02.2008
Salut.Se poate rezolva, dar numai a cineva care se pricepe.Poti cauta un service de camere foto/video sau pe cineva care a mai umblat in asa ceva (nu recomand service-urile GSM).Daca nu gasesti da-mi un PM si te ajut cu placere.Numai bine.

#3
randal

randal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.06.2007
Salut.Multumesc pt. amabilitate. In legatura cu "PM" nu cunosc si nu am vreo posibilitate de comunicare, decat email, telef. mob.Ma pricep la partea mecanica,electrica, si mai putin, la cea electronica, din aparatele ce ne inconjoara. Deci, cu unele indicatii as putea sa-i dau de capat.Care ar fi inceputul?

#4
_DelSte_

_DelSte_

    Softpedia Grup

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,751
  • Înscris: 30.07.2009
PM, adica private message.
Pune mouse-ul in dreptul userului cat3y3_2003, mentine-l cca. 3 secunde si se va deschide o mica fereastra care iti va permite sa-i trimiti un mesaj personal Posted Image

Attached Files

  • Attached File  PM.png   139.71K   2 downloads


#5
randal

randal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.06.2007
Salut.Aseara am trimis un PM cu un PS.Mi-a aratat cineva cum sta treaba. In trebarea din PS era: Cu ce incepem?

#6
randal

randal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.06.2007
Revin dupa o lunga intarziere, cu scuzele de rogoare.Solicitarea nu mai este de actualitate, ma gandesc la alta camera(cu CMOS). Multumesc pt. amabilitate.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate