Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Baxi BCT102

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
pushtiu_c

pushtiu_c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.10.2005
Buna ziua tuturor!

Ajutati-ma si pe mine care stiti ... ca io nu ma descurc ... mi-am prins urechile aici. Tocmai mi-am luat o telecomanda de asta pentru centrala termica ... de asta BCT102 si are si manual. Eu unu` nu shtiu sa o programez ca dupa manualul asta nu ma descurc ... parca ar fi manual pentru altceva. Care aveti un manual calumea pentru asa ceva trimiteti-mi si mie va rog pe e-mail [email protected] ca mor de frig in casa cu centrala termica cu tot. Eu am cautat si pe internet sa vad sa downloadez de pe undeva insa nu am avut bafta. Hai va rog io ca vine iarna si la mine e deja zapada afara si io stau cu trei cojoace pe mine in casa ca nu pricep sa-mi setez telecomanda :))!

Va multumesc anticipat!

#2
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
deja nu va mai suport, nu vedeti ca exista ditamai discutia despre centrale? de ce faceti inca un thread si inca unu etc ..

in ideea ca ai luat centrala dintr un magazin si ca pif ti a fost facut de un service autorizat presupun ca ai unde sa obtii informatiile pe care le doresti, ok ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate