Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

Redirectionare apeluri Vodafone Abonament

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
ser23vl

ser23vl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 26.10.2013

View PostMembruAnonim, on 29 mai 2023 - 10:14, said:

Se consuma din minutele nationale, daca ai nelimitat national nu plătești nimic. La fel la Digi/Telekom. Doar la Orange plătești devierea chiar daca ai national nelimitat. Nu mai insista sa dezinformezi.



Se face instant daca e redirectionare neconditionata (always) sau pe cazul unavailable (lipsa semnal/terminal offline).
Pe "unanswered" se face doar dupa ce suna  numarul principal si nu se raspunde/rejecteaza apelul.

Din nou, nu mai insista sa dezinformezi.


nu am dezinformat cu nimic, doar am prezentat ceea e este mentionat pe sait, tu, ar trebui sa vi cu Dovada ca ceea ce sustii este real si ca nu implica cost.

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,715
  • Înscris: 08.10.2015
Evident ca dezinformezi, sustii ceva fara sa fi testat macar si mai si insisti, bagare in seama aiurea. Eu am de ani de zile redirectionare reciproc intre VDF si Digi si nu am avut niciodatã cost suplimentar.

Edited by MembruAnonim, 29 May 2023 - 10:27.


#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,715
  • Înscris: 08.10.2015
Doar la ORO redirectionarea este taxata daca ai minute nelimitate, la VF am avut si eu, din VF in Digi si nu m-au taxat.

#22
madmax80

madmax80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 20.01.2008
Am revenit cu raspuns, codul este **61*numar telefon*10# pentru a devia apelurile la care nu raspunzi in 10 secunde. Mai mult de 10 secunde nu merge, cel putin nu merge cu 15 secunde.

#23
macette

macette

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,552
  • Înscris: 19.09.2008

View PostMembruAnonim, on 29 mai 2023 - 10:24, said:

Evident ca dezinformezi, sustii ceva fara sa fi testat macar si mai si insisti, bagare in seama aiurea. Eu am de ani de zile redirectionare reciproc intre VDF si Digi si nu am avut niciodată cost suplimentar.

Confirm. Si eu redirectionez sistematic de pe vodafone abonament pe orange yoxo si nu am avut niciodata cost suplimentar.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate