Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

EBC Interim

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ajaccio

ajaccio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 19.02.2008
Buna ziua,

Acum cateva zile am fost contactat pe LinkedIn de o persoana care cauta personal pentru unul din posturile oferite EBC Interim.Este vorba de niste posturi pentru programatori COBOL care sa lucreze in Franta.Pachetul include pe langa salar si cazare + masina.Mi s-a mai spus ca intre 6-12 luni contractul va fi unul de tip interim (salar in Ro + diurna) si apoi poate evolua in CDI (contract in FR).
Totul pare roz si frumos numai ca nu prea stiu prea multe despre acesta firma EBC Interim.Este doar o firma intermediara? Intreb asta deoarece au vacante posturi in si alte domenii (electricieni,dulgheri,etc,etc) car nu prea se leaga cu informatica.
Aveti cumva ideea la ce se refera un contract de tip interim? Intreb si eu deoarece nu vreau sa ma arunc inainte fara sa cunosc toate detaliile.
Mersi.

Edited by ajaccio, 25 March 2013 - 16:31.


#2
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

Quote

EBC interim : Partenerul dumneavoastra in resurse umane


#3
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,789
  • Înscris: 13.01.2005

 ajaccio, on 25 martie 2013 - 16:31, said:

Buna ziua,

Acum cateva zile am fost contactat pe LinkedIn de o persoana care cauta personal pentru unul din posturile oferite EBC Interim.Este vorba de niste posturi pentru programatori COBOL care sa lucreze in Franta.Pachetul include pe langa salar si cazare + masina.Mi s-a mai spus ca intre 6-12 luni contractul va fi unul de tip interim (salar in Ro + diurna) si apoi poate evolua in CDI (contract in FR).
Totul pare roz si frumos numai ca nu prea stiu prea multe despre acesta firma EBC Interim.Este doar o firma intermediara? Intreb asta deoarece au vacante posturi in si alte domenii (electricieni,dulgheri,etc,etc) car nu prea se leaga cu informatica.
Aveti cumva ideea la ce se refera un contract de tip interim? Intreb si eu deoarece nu vreau sa ma arunc inainte fara sa cunosc toate detaliile.
Mersi.
Cîț timp nu-ți cer bani, mergi cu încredere.

#4
Iuliana_88

Iuliana_88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.09.2013
Buna ziua,
si eu am fost contactata astazi de aceasta firma de recrutare pentru un job in domeniul IT.
As dori sa aflu mai multe deltalii ,daca a fost cineva prin contract cu ei .
Multumesc anticipat.

#5
Alexa86

Alexa86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.12.2013
Buna ziua. Iuliana_88 ai fost la interviu? Multumesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate