Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Voyo România

- - - - -
  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#361
stiinta_craiova

stiinta_craiova

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,165
  • Înscris: 31.08.2009
Am sunat la Orange și până la urmă s-a rezolvat. Nu știu ce zicea că a generat un nou link și că ar trebui sa meargă, am stat la telefon vreo 15 minute. Și într-adevăr după ce am închis și m-am logat la VOYO prin Orange a mers din prima

Edited by stiinta_craiova, 12 January 2024 - 22:32.


#362
-ruben-

-ruben-

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 23.07.2016
Stie cineva daca mai introduc UFC? A fost licentiat in alta parte?
Am luat abonament pe 1 an in Noiembrie doar pentru UFC si am primit doar 1 luna?!

Le-am scris pe mail sa imi faca refund si mi-au spus ca "...Utilizatorii inteleg ca structura Continutului VOYO este actualizata periodic de PRO TV, astfel incat PRO TV nu garanteaza o anumita perioada de disponibilitate a Continutului in cadrul VOYO sau o anumita perioada minima..."

Problema e ca ei aveau inca un link (https://voyo.protv.ro/ufc) care promova abonarea cu continut UFC:

[ https://i.imgur.com/Ddohm5E.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Le-am trimis link-ul (care functiona inca) pe 13 ianuarie. La scurt timp au modificat link-ul si nu mi-au mai raspuns.

Deci ei promovau abonare pentru UFC si nu ofereau UFC. E legal asa ceva? Apelez la ANPC?

#363
mario01ct

mario01ct

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.02.2023
Le am dat eu mesaj acum 1 saptamna si mi au raspuns ca nu mai transmit UFC.si eu mai mult pt ufc facusem abonament !

Edited by Dany_Darke, 19 January 2024 - 19:04.


#364
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Începând de astăzi, 12 februarie 2024, emisiunea Survivor All Stars se va difuza cu o zi în avans, pe VOYO.
Sursă: https://www.protv.ro...u-o-zi-in-avans

#365
Jimmy71

Jimmy71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 05.05.2006
Dupa ce am reclamat telefonic celor de la Voyo ca am o problema cu aplicatia lor pe un TV LG QNED 55QNED813RE generatie 2023, m-au contactat si au zis ca incearca sa faca un update la aplicatie si sa rezolve problema. In LG appstore versiunea aplicatiei Voyo este 5.0.3 din 22.12.2021. Mai am un TV LG 65UM7660PLA generatie 2019 unde Voyo (5.0.3 din 22.12.2021) functioneaza normal, diferenta intre cele 2 tv-uri fiind versiunea de webOS, presupunand ca asta ar afecta aplicatia. Am testat pe 3 tv-uri identice cu al meu LG QNED 55QNED813RE din familie si la toate exista aceasta problema la aplicatia Voyo, deci se exclude problema particulara a tv-ului meu.

Problema este urmatoarea: la sfarsitul oricarul episod de la orice serial, cand in mod normal trebuie sa treaca automat la urmatorul episod, se blocheaza cu cercul acela albastru pe mijloc invartindu-se. Ma intorc in meniul Voyo, incerc sa deschid orice serial sau film si nu mi se deschide niciunul, invartindu-se cercul albastru central. Daca ies din aplicatie, inchid televizorul, nu se rezolva problema, ci trebuie scos din priza si apoi va functiona. Ca sa nu mi se blocheze, trebuie ca la fiecare sfarsit de episod sa nu las sa se termine complet si sa dau back la iesirea in meniul aplicatiei Voyo ca sa selectez manual urmatorul episod.
Mentionez ca la oricare aplicatie de streaming (Netflix, Disney+, Hbo Max, Skyshowtime) nu am vreo problema pe acel televizor.

A mai intampinat cineva problema asta la TV LG generatie 2023 sau la alta generatie? Multumesc anticipat pentru raspuns.

#366
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 06.09.2010
E clar că trebuie un update al lor la aplicație, versiunea fiind din 2021 și televizorul model 2023. Ceva nu se pupă. Numai că Voyo ca și Antena Play se mișcă f. greu cu update-urile spre deosebire de Netflix, Disney+ sau SkyShowtime unde ai versiune nouă la cel mult o lună-două.

#367
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,396
  • Înscris: 02.06.2020
Voyo va integra în platformă canalele din Must-Carry.

#368
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
VOYO va integra canalele TV românești must-carry, oferind acces la zeci de posturi live

“VOYO este platforma online care le oferă deja utilizatorilor o librărie mare de filme, evenimente sportive, seriale și emisiuni TV difuzate în avans, dar și acces LIVE la canalele PRO. Ca obicei de consum, abonații VOYO vor să vadă oriunde, la orice oră, la doar un click distanță, programele preferate, iar noi ne dorim să incepem să extindem oferta de conținut prin includerea canalelor TV romanești must carry. În 2024, vrem ca abonații VOYO să aibă acces la peste 70 de canale TV – fie că vorbim de posturile PRO, fie că sunt alte stații generaliste, de știri, tematice sau muzicale”, a declarat Aleksandras Česnavičius, CEO PRO TV.

https://stirileprotv...sturi-live.html

#369
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006
daca nu vor transmite - si sau Pro Tv-ul - Campionatul European de Fotbal - ptr care au drepturile de difuzare - in rezolutie 4K, eu le-as zice sa ne scuteasca cu aiurelile...

#370
sorryn_pirates

sorryn_pirates

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 22.07.2006
Poate pe Voyo sa vina cu rezoluție 4k la PRO●TV în timpul campionatului european de fotbal, asa mai câștigă la nr de abonați!

#371
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 AlexFCSB4, pe 26 februarie 2024 - 11:27, a scris:

Voyo va integra în platformă canalele din Must-Carry.

De când vor introduce programele?

#372
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,265
  • Înscris: 30.03.2019
Toate canalele Pro sunt acum la liber, pot fi vizionate fara cont.

#373
mario01ct

mario01ct

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.02.2023
Din aceasta seara din nou galele UFC ...Atunci vestea e fantastică: UFC revine pe VOYO astăzi la ora 23:00!
Pregătește-te pentru o experiență de neegalat cu cele mai tari gale din lumea luptelor:

#374
-ruben-

-ruben-

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 23.07.2016
A intrat UFC. Posted Image

#375
vladut4

vladut4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 01.02.2008

 -ruben-, pe 05 martie 2024 - 13:05, a scris:

A intrat UFC. Posted image

Voyo va adaugă în curiind serialul 911 pe platforma și pe pro arena.

#376
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 08.07.2018
Dar Beverly Hills l-au uitat? Pentru el m-am abonat initial...

#377
stiinta_craiova

stiinta_craiova

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,165
  • Înscris: 31.08.2009
Este Beverly Hills

#378
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 08.07.2018
Doar 5 sezoane din 10...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate