Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

High-end-urile anului 2013

- - - - -
  • Please log in to reply
133 replies to this topic

Poll: Versus-ul high-end-urilor anului 2013 (246 member(s) have cast votes)

Ok, ce veti /ati alege in acest an?

  1. Voted Samsung Galaxy S4 (81 votes [32.93%] - View)

    Percentage of vote: 32.93%

  2. Voted LG Optimus G Pro (9 votes [3.66%] - View)

    Percentage of vote: 3.66%

  3. Blackberry Z10 (7 votes [2.85%] - View)

    Percentage of vote: 2.85%

  4. Sony Xperia Z (19 votes [7.72%] - View)

    Percentage of vote: 7.72%

  5. Voted HTC One (89 votes [36.18%] - View)

    Percentage of vote: 36.18%

  6. Nokia Lumia 920 (14 votes [5.69%] - View)

    Percentage of vote: 5.69%

  7. Altul (20 votes [8.13%] - View)

    Percentage of vote: 8.13%

  8. Indecisi ca MrNeo (7 votes [2.85%] - View)

    Percentage of vote: 2.85%

Vote Guests cannot vote

#127
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,824
  • Înscris: 31.10.2010

View PostPatiseru, on 21 martie 2013 - 23:23, said:

Ca asa vrea muschiu' meu. Sunt fan Samsung. Probleme cumva? Vrei sa ne batem?

Iesi ma.... Spartan mai esti tu.. Faci fata la vreo 50-60 de softpedisti? (poate si mai mult).... Cu replica asta imi speriam colegii de clasa intr-a IV-a sau a V-a. Periculosu' lu' peste. Tu esti mai ceva ca Chuck Norris si Terminator 3 la un loc.

Romani incompetenti...

Edited by dorurad, 21 March 2013 - 23:37.


#128
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011
20 best mobile phones in the world today pe Techradar: http://www.techradar...ld-today-645440

Edited by 0101010, 26 March 2013 - 14:38.
Adaugat link


#129
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View Postenku11, on 25 martie 2013 - 11:27, said:

20 best mobile phones in the world today pe Techradar: http://www.techradar...ld-today-645440
ms.

#130
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Am impresia ca ãștia bat câmpii.....

#131
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,007
  • Înscris: 15.04.2011
Prea tare reclama   :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Z19vR1GldRI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
face fururori pe internet.

Paste Fericit!

#132
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View PostMembruAnonim, on 17 martie 2013 - 23:06, said:

Am votat si eu tot LG desi e clar ca nu ala va fi flagshipul 2013, ci SGS4, dpdv al vanzarilor. Imi place f mult One si l-as fi votat pe ala daca nu imi placea cu o virgula mai mult G si software-ul cu care vine. Oricum, probabil ma voi hotara ce telefon o sa cumpar spre sfarsitul anului, cand o sa se stie clar partile bune si cele rele ale flagshipurilor. Daca sunt pe acelasi palier de pret, ordinea preferintelor mele e cam G, One, ZL, restul.

Cat despre faza cu win8 dominand nu pot pentru ca sa rad prea tare ca e tarziu si trezesc lumea... Ma rog, vom trai si vom vedea, dar nu cred ca vor atinge nici macar 20% din piata, au reactionat prea tarziu, prea lent, au restrictii hardware care ii impiedica sa aibe caracteristici de top (pe hartie/pentru marketing conteaza sa ai ecran de 1080p sau sub 720p)
afirmam cu ceva luni in urma depre asta si acum incepe sa se confirme:

http://www.yoda.ro/s...ste-pe-val.html

#133
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sa confirme ca ce? Tu spuneai ca WP o sa domine, ceea ce nu vad sa se intample. A, ca are o crestere in anumite tari? Da. Ca nu reusesc nicicum sa gasesc statistica pe EU e ciudat. O gasesc doar pe EU5 adica pe cele 5 tari mentionate in articol, ceea ce denota marketing pur.

Dar sa continuam. In cele mai mari piete existente, adica SUA are o crestere de 0,4% iar in China, cea mai mare piata, cred ca e mai mare decat EU si SUA combinata, are o scadere de 2,1%, adica aproape o injumatatire. Raman la ce am zis, WP duce inca lipsa de anumite chestii utile pentru a deveni dominant. In primul rand flexibilitate la arhitectura hardware, si apoi lipsuri flagrante software. Am incercat sa trec pe WP, dar in cele cateva ore cumulate in care am butonat deviceuri cu WP nu am reusit sa ma impac cu el. Si eu nu am nici iOS nici Android pe telefon, ca sa zici ca plec cu preconceptii. Am nevoie de o camera buna, si daca imi placea WP, Nokia 925 e tocmai buna pt mine, mai ales ca s-a ieftinit considerabil.

Si ca tot ziceam de flagshipuri, e ciudat, tot G prefer, dar fratele mai mare de data asta, G2 :D

Edited by MembruAnonim, 01 October 2013 - 21:24.


#134
enku11

enku11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,966
  • Înscris: 04.05.2011

View PostMembruAnonim, on 01 octombrie 2013 - 21:22, said:

Sa confirme ca ce? Tu spuneai ca WP o sa domine, ceea ce nu vad sa se intample. A, ca are o crestere in anumite tari? Da. Ca nu reusesc nicicum sa gasesc statistica pe EU e ciudat. O gasesc doar pe EU5 adica pe cele 5 tari mentionate in articol, ceea ce denota marketing pur.

Dar sa continuam. In cele mai mari piete existente, adica SUA are o crestere de 0,4% iar in China, cea mai mare piata, cred ca e mai mare decat EU si SUA combinata, are o scadere de 2,1%, adica aproape o injumatatire. Raman la ce am zis, WP duce inca lipsa de anumite chestii utile pentru a deveni dominant. In primul rand flexibilitate la arhitectura hardware, si apoi lipsuri flagrante software. Am incercat sa trec pe WP, dar in cele cateva ore cumulate in care am butonat deviceuri cu WP nu am reusit sa ma impac cu el. Si eu nu am nici iOS nici Android pe telefon, ca sa zici ca plec cu preconceptii. Am nevoie de o camera buna, si daca imi placea WP, Nokia 925 e tocmai buna pt mine, mai ales ca s-a ieftinit considerabil.

Si ca tot ziceam de flagshipuri, e ciudat, tot G prefer, dar fratele mai mare de data asta, G2 Posted Image
Totusi e o crestere si daca luam in calcul ca cei de la Nokia vor fi achizitionati de Microsoft,probabil,vor urma si alte piete.E adevarat ca ma indoiesc de China pentru ca acolo e un razboi intern intre producatorii proprii de telefoane si care sunt pe Android.

Imi place lg G2 , abia astept sa-l vad si sa-l butonez si daca ma impresioneaza, il iau.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate