Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

Vand/cumpar/caut/donez

- - - - -
  • Please log in to reply
206 replies to this topic

#91
aia_mick

aia_mick

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.05.2008
Sal, sunt din Bucuresti si vand porcusor de guineea femela are pana intr-un an e jucausa si mancacioasa o dau cu tot cu accesorii 100ron,  porcusoru 40ron si cusca 60 ron pt mai multe detalii si poze ma puteti gasii la id de mess: je_veveritza

#92
DuceleX

DuceleX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 20.04.2006
Salutari! Are cineva de vanzare o pereche de hamsteri pitici negrii cu pieptul alb? Astept un raspuns la tel. 0729056562

 TNT-NET, on Jun 1 2008, 19:10, said:

Donez 9 hamsteri , 5 fete si 4 baieti , numai pot sa ii tin pentru ca se bat intre ei ( ii tin separat fete la fete si baieti la baieti dar e jale si mi-e ca se omoara). Hamsterii au intre 7 si 9 luni  sunt foarte bine ingrijiti , grasi si au conditii super aici doar ca nu am atata spatiu si atatea custi cat sa ii pun pe fiecare in cusca lui.Vreau sa ii dau separat sau maxim 2 la acelasi stapan pentru ca nu vreau sa se bate si in noua locuinta.

ai si negri?

#93
mamik

mamik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.11.2006
Salut,

Am un iaz in curte si as vrea sa il populez cu vreo doua broscute testoase. Aveti vreo idee de unde pot sa le iau?

#94
matzateo

matzateo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 19.06.2008
PORCUSORI DE GUINEEA

Vand pui de porcusor de guineea; ii dau cu 20 lei pe cei cu parul drept si 25 lei pe cei cu rozete. Pentru detalii sau poze ma puteti contacta pe mail ([email protected]) sau la nr de telefon 0741565225.

(Anuntul este, in principiu, permanent valabil, din moment ce am mai multe femele care fac pui destul de frecvent...)

Edited by matzateo, 19 June 2008 - 16:57.


#95
rock_k_yo

rock_k_yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.06.2008
Vand cusca pt porcusori de Guineea la numai 50 ron! cusca a fost cumparata acum 3 saptamani si are ca accesoriu spatiu pt fan. pt poze si detalii la id de mess: rockk_yo

#96
rock_k_yo

rock_k_yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.06.2008

 rock_k_yo, on Jun 25 2008, 17:01, said:

Vand cusca pt porcusori de Guineea la numai 50 ron! cusca a fost cumparata acum 3 saptamani si are ca accesoriu spatiu pt fan. pt poze si detalii la id de mess: rockk_yo


anuntul nu mai e valabil

#97
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005
Vand pereche zebre australiene. Le-am cumparat acum o saptamana cu 40 lei si le vand cu 30. Pur si simplu inebunesc dimineata cand imi dau desteptarea. Masculul e in calduri si ii canta non stop femelei.

#98
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002

 balasoiurares, on Jul 30 2008, 07:46, said:

Vand pereche zebre australiene. Le-am cumparat acum o saptamana cu 40 lei si le vand cu 30. Pur si simplu inebunesc dimineata cand imi dau desteptarea. Masculul e in calduri si ii canta non stop femelei.
sal

nu canta ca este in calduri... asa canta el aproape non-stop :) cred ca doar cand face baie sau mananca tace :P

si eu am o pereche, care au facut si pui  :thumbup:

este adevarat, iti trebuie rabdare cu micutii astia.

#99
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005

 vladc, on Jul 30 2008, 09:20, said:

sal

nu canta ca este in calduri... asa canta el aproape non-stop :) cred ca doar cand face baie sau mananca tace :P

si eu am o pereche, care au facut si pui  :thumbup:

este adevarat, iti trebuie rabdare cu micutii astia.
Deci e clar ca daca asa face mereu trebuie sa scap imediat de el :P . Am zis ca o fi in calduri ca il vad mereu calare pe ea si se giugiulesc mereu in cuib. Asa in timpul zilei sunt adorabili, dar diminieata imi vine sa-i arunc direct pe fereastra.

#100
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002

 balasoiurares, on Jul 30 2008, 09:38, said:

Deci e clar ca daca asa face mereu trebuie sa scap imediat de el :P . Am zis ca o fi in calduri ca il vad mereu calare pe ea si se giugiulesc mereu in cuib. Asa in timpul zilei sunt adorabili, dar diminieata imi vine sa-i arunc direct pe fereastra.
i know the feeling  :rolleyes:

#101
naroot_ireve

naroot_ireve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 15.02.2006
:lol: Am un iepuras mic si alb, tare dragalas si sperios (2 luni). A fost cumparat din mall acum 2-3 saptamani. Ii caut stapan, pentru ca eu nu mai am timp sa ma ocup de el. Il dau gratis. :P E perfect sanatos si jucaus. B) Tel : 0743173429; Y!M : naroot_ireve

Attached Files


Edited by naroot_ireve, 09 August 2008 - 20:34.


#102
V.Valy

V.Valy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 04.06.2006
Se doneaza iepuras alb in varsta de 6 luni cu accesoriile de rigoare unui iubitor de animale.
Detalii la: [email protected]

#103
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005
Schimb pereche zebre australiene cu un pui perus. Se inteleg foarte bine.
Sau le vand cu 20 lei

#104
nicoleta_cristina

nicoleta_cristina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.09.2008
[quote name='grosualexandru2003' date='Jan 30 2007, 16:10' post='2379257']
am de vanzare 4 pui de zebre australiene (o luna jumate)
pretul e infim mult sub piata
le dau ca nu mai am timp de ele
4 PUI 50 LEI
pret de piata 25 lei buc

din intamplare ai si o fetita printre cei 4:) eu am un baietel si incerc sa ii caut o partenera cu care sa isi imparta timpul, ma poti ajuta?

#105
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005

 balasoiurares, on Sep 27 2008, 11:23, said:

Schimb pereche zebre australiene cu un pui perus. Se inteleg foarte bine.
Sau le vand cu 20 lei
Momentan se retrag de la vanzare ca tocmai am gasit 3 oua in cuib si nu-i pot desparti tocmai acum.

#106
florinela

florinela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.10.2008
Buna la toata lumea ... :rolleyes: Am si eu un DOBERMAN DE 8 ANI dar arata foarte bine si pare de 3 ani ,e foarte bine ingrijit si vreau sa il dau spre adoptie cu durere in suflet caci il am de cind avea doar o luna .A fost crescut in apartament  si nu il mai pot tine oricit asi dori .Eu sunt insarcinata si am o sarcina cu probleme el e mai jucaus si ma trage cu lesa ,socrul meu are altzheimer si situatia nu e deloc buna  .pentru doritori telefonul meu este 0722289332 numele meu este Florinela

Attached Files



#107
JOSEPH

JOSEPH

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 17.06.2006
Salut,

As vrea sa imi cumpar un papagal vorbitor, cat mai mic posibil din punct de vedere al varstei. Am avut un perus de talie mica (pe nume Misu), iar acum vreau un papagal care sa fie cat mai talentat la vorbit, nu este pentru mine, este pentru mama, eu ma voi muta curand in alt oras, iar mama o sa ramana singura si era foarte atasata de Misu. Misu a decedat saptamana trecuta din cauze naturale:(, il aveam de opt ani si nu stiu ce varsta avea (a intrat la noi in balcon, nu l-am cumparat) asa ca vreau sa cumpar un vorbaret cat mai repede ca e casa foarte pustie :(

Ce specii imi recomandati ? Ma puteti indruma si catre niste crescatori ?

Multumesc frumos

#108
bisisica2008

bisisica2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.10.2008
buna ziua,

din craiova sunt...
donez 2 pisicute...una sigur e femela...pentru curte. au cam 3 luni si un pic.
nu au "locatari", sunt obisnuite sa manance de toate (mai putin paine si mamaliga), inclusiv mancare de pisici (boabe).
sunt pisici pentru curte, nu prea stau sa te joci cu ele.
mai am inca 2 pisici mature, si deja fac "turma" si nu imi mai permit sa le tin pe toate.
Le cheama: Buric si Ashchiutza



imi cer scuze! am postat gresit!

rog moderatorul sa mute postul la adoptii pisici!

Attached Files


Edited by bisisica2008, 24 October 2008 - 12:27.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate