Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 

FETELOR help

- - - - -
  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#91
Peg-leg

Peg-leg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 28.11.2005
ar trebui sa pui o poza, poate invata celelalte fete ce sa nu faca (imi imaginez ca efectul e garantat)

#92
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005

 shobi, on Nov 28 2005, 14:14, said:

a lil offtopic :

elena ? asa erai ? :D

attachment

original pic © mr.fred ©

dar stii ca o prindea culoarea???  :w00t:

#93
alexoac

alexoac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 06.01.2005
[quote name='Alinux' date='Nov 23 2005, 11:17' post='1063368']
zi să mori tu... stii ce-i aia comunism sau ti se pare grozav să etichetezi lumea... Probabil tu ești un copil intoxicat de atîta informație inutilă din jurul tău... păcat.
nu, nu e tunsă scurt...

ori esti bou ori te prefaci.....tu ai inceput sa etichetezi lumea ...sau nu ti-ai dat seama inca? scuza-ma dar la cum ai inceput sa vorbesti mi-ai dat impresia ca esti un comunist ori un inapoiat si incult care nu a vazut o femeie in viatza lui,si prietena ta sigur e o maimutza...nu sunt sigur ca e maimutza dar asa mi-ai lasat tu impresia....esti impotriva vopsirii repetate zici tu? ia citeste inainte sa zici asta sa vezi ca, chiar tu ai spus ca esti impotriva vopsitului in general.......era mai bine daca taceai...

#94
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Am fost eu martor la faimoasa lucrare. E albastră! :w00t: It's official!

#95
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
asta pe alte forumuri inseamna o promovare maxy  :bigwhitegrin:  :calichhair:

#96
anamaria4

anamaria4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 27.05.2008

 mr.fred, on Nov 21 2005, 18:49, said:

complementara. adica verde.

gresit, complementara lui mov este galben....

#97
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006
bravo, au trecut 3 ani de atunci. o fi rezolvat problema?

#98
annaw4

annaw4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 01.01.2009
nu inteleg, nu e mai usor sa bagi un negru, un rosu sau alta culoare care sa acopere ?! Ce atata stres...

#99
hannah12

hannah12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 24.01.2009

 Elena2k, on Nov 21 2005, 18:52, said:

Eu  ma vopsesc singura de mult timp si nu am avut probleme pana acum ...............ma mancat sa il mai inchid putin ca era prea blond .......pot sa fac reclamatie la Londa ( arata alta culoara pe cutie) pufffffffffCe nervi am  :curse:  daca ar mai iesi putin din culoare.................
da dar una e sa te vopsesti singura bruneta, alta blonda.am avut si eu exact aceiasi problema, numai ca eu am patit cu nuantatorul de la kalos, cel de la londa nici nu s-a cunoscut pe par.
mai asteapta putin sa se mai duca din mov ca daca te vopsesti peste, tot o sa iasa.

#100
Vidike

Vidike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 31.07.2006

 hannah12, on Jan 24 2009, 22:21, said:

da dar una e sa te vopsesti singura bruneta, alta blonda.am avut si eu exact aceiasi problema, numai ca eu am patit cu nuantatorul de la kalos, cel de la londa nici nu s-a cunoscut pe par.
mai asteapta putin sa se mai duca din mov ca daca te vopsesti peste, tot o sa iasa.
Iti dai seama ca ai raspuns unui post de acum 4 ani? :D

#101
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 Vidike, on Jan 25 2009, 11:10, said:

Iti dai seama ca ai raspuns unui post de acum 4 ani? :D
Conteaza?  :huh: Sunt convinsa ca mai exista persoane care au aceeasi problema si citesc topicul chiar daca e de acum 4 ani.

#102
charme

charme

    the same

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,432
  • Înscris: 14.09.2008

 Jaqueline, on Jan 25 2009, 14:24, said:

Conteaza?  :huh: Sunt convinsa ca mai exista persoane care au aceeasi problema si citesc topicul chiar daca e de acum 4 ani.

oricum acel "mai asteapta putin" e de maaaare angajament in context  :naughty:

#103
andrea-V

andrea-V

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 28.01.2009

 Elena2k, on Nov 21 2005, 18:38, said:

Acu 2 saptamani am fost bruneta   si m-am decolorat ..........anyway  parul mi-a iesit  prea blond  :angry:  mai mult galben . Azi  am fost si mi-am cumparat un balsam ( nuantator ) de la Londa  :death:  Pe sticla arata nuanta de gri platinat  dar mi-a iesit mov  :confuzzled:  M-am spalat pe cap  de 4 ori dar tot nu a mai iesit din culoare So* intrebarea mea este cum dracu scap de nuanta asta de mov  :death:  doar e nuantator nu e vopsea :confuzzled:
in primul rand vreau sa stiu ce nuanta vrei sa obtii? doar nu vrei sa fii din bruneta blonda?
oricum daca vrei sa fii blonda,tot ce poti face acum este sa aplici o nuanta de saten decshis sau un blond nisipiu vopsea peste ceea ce ai tu acum..insa iti recomand sa folossti produse mai de calitate care nu deterioreaza parul atat de tare,din gama loreal  preference,sau recital performance,care da nuante frumoase de blond si iti iese nuanta atat la radacina cat si la varfuri in mod egal.Nu mai folosi nuantatoare pt ca nu vei obtine culoare dorita

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate