Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Schizofrenic sau ezoteric?

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011

 stanes, on 14 noiembrie 2014 - 13:45, said:

...  viata e complexa, greu de inteles, nu ma refer la fenomene insasi normalitatea nu exista
Adica anormalitatea este normala?

#38
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015

 Josef_Mengele, on 25 februarie 2013 - 11:26, said:

Scriam topicurile trecute ca am un prieten pocait, care a terminat automatica, si care a intrat intr-o tulburare depresiva ca n-a facut fata la servici si si-a dat demisia. Scriam de respectivul, ca ar fi facut o pasiune pentru cineva mort de mai mult timp... Pentru ca ma temeam sa nu cada in sminteala, am decis sa pun microfoane in casa, apartamentul e al meu deci nu se pune problema de legalitate!

Si crudul adevar a iesit la suprafata: Vorbeste singur! Adica nu ca vorbeste singur, ci chiar poarta discutii ca si cum ar fi cineva cu care ar discuta, dar nu e nimeni! Blocul in care sta are supraveghere video pusa de mine gratuit, si apare ca intra o femeie in casa, adica el ii deschide usa! Dar de unde vine femeia aia, ca ea intra in camera din unghiul mort, care e o infundatura, in camera de la intrare nu apare. Apartamentul e la Parter. Parter inalt cu birouri la Demisol!

Respectiva il viziteaza de fiecare data cand se aud sunetele, si niciodata nu-i vad fata in camera! Dar cum dracu face, ca in celelalte 2 camere nu apare, si nici nu scoate vre-un sunet! El vorbeste, el rade, el geme cand face "air sex", pana sa ma duc la un doctor la Victor Obregia sa il ia in halat, vreau sa dumiresc treaba asta!

Am fost la el doar ziua, seara nu ma lasa sa stau, am iesit cu el in oras, doar ziua... adica: e normal la cap, cel putin cand e cu mine! Cand intru singur in apartament am un sentiment ciudat ca sunt urmarit...
Acum am donat niste bani si am convins asociatia sa puna becuri cu detector de miscare, si voi trimite baietii sa upgradeze toate camerele, sa puna cu IR, de asemenea vreau si unghiul ala mort acoperit, si daca se poate sa ii vad fata!

Deocamdata gandurile ii sunt ordonate, am vorbit despre arhitectura microprocesoarelor, semnale si sisteme, microunde, 4g, algebra diferentiala, matematici avansate, (materiile lui fracsu), ceva de optica, nu are simtomele unui schizofrenic, care e instabil emotional, si are gandurile ravasite.

Nu vrea sa mearga la psiholog-psihiatru, si nici nu accepta sa-i trimit unul, singura metoda repet e sa-l ia baietii cu halatul, dar mi-e mila sa fac asta! O sa vorbesc si cu masa, ii bag in boala pe pocaiti cand le-oi spune, ca sunt sigur ca ei nu banuiesc nimic, cum nici eu n-as fi banuit!

Si eu vorbesc singur, cant prin casa, mai vorbesc si cu motanul, el vorbeste cu mine. O fi motanul ezoteric sau eu schizofrenic?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate