Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Palm Wings Didim

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alexion1000

alexion1000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.01.2013
as vrea sa merg la sfarsitul lunii iunie la acest hotel( o familie cu 1 copil de 5ani)  si am unele nelamuriri referitoare la:
camere, am vazut pe site-ul lor ca sunt mai multe tipuri si inteleg ca nu poti sti sigur unde vei fi cazat
distatele intre loc cazare, piscina, plaja, restaurante etc, vorbea cineva pe un site de pareri de distante mari intre aceste puncte
rog pe cei care cunosc hotelul sa-mi dea mai multe informatii despre cele de mai sus
multumesc

#2
Povestitorul

Povestitorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 694
  • Înscris: 17.11.2010
Acum intreb si eu: De ce nu alegi Kusadasi Palmwings Beach Resort ?. Hotelul are cea mai buna plaja din zona .....se deschide in mai 2013, deci.... hotel nou, personal nou, etc.

#3
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
exista deja topic despre acest hotel , mai cauta in sectiunea de Turcia , o sa-l gasesti . Vezi la agentie ce tip de camere vand, cele standard pot fi in vile sau in main building insa celelalte sunt prestabilite.
Resortul este mare insa daca cineva sa plange ca merge pe jos mai bine ar sta acasa .

#4
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posttak30ver, on 29 ianuarie 2013 - 14:52, said:

exista deja topic despre acest hotel , mai cauta in sectiunea de Turcia , o sa-l gasesti . Vezi la agentie ce tip de camere vand, cele standard pot fi in vile sau in main building insa celelalte sunt prestabilite.
Resortul este mare insa daca cineva sa plange ca merge pe jos mai bine ar sta acasa .

gresit! au family si in bloc iar cazarea e run of the house, nu iti garanteaza nimeni camera in vile! dar sint agentii care promit asta acum ca sa ia banul de la oameni si sa si mai acopere din datorii..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate