Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Abuz al angajatilor in "supermarket" Constantean - control bagaj la iesire

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
cuculili

cuculili

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,291
  • Înscris: 10.05.2005
Da, da...
Nici eu nu sunt infractor.
Insa dumneata ai avut noroc cu rucsacu`. Pe mine nu au vrut sa ma lase nici cu bena de la caruta nici cu aia de la fadroma.
Acuma caut sa intru cu un petrolier trans-oceanic ...sa vad ce o sa faca.Posted Image

Apropo de supraveghere...cum stau drepturile mele constitutionale vis-a-vis de supravegherea prin sateliti?
Ca nici cand stau in aer liber nu sunt infractor...Ce zice legea oare? Sa ma tem ca imi gasesc intimitatea violata? Posted Image

#92
aladdin2k

aladdin2k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 23.06.2004

View Postbogdan_popescu, on 29 ianuarie 2013 - 16:18, said:

@aladdin2k
Cumparaturile nu se baga in buzunar orice ar fi, oricine te vede in supermarket ca bagi in buzunar deja se gandeste ca vrei sa-l furi.
Nici din greseala n-as putea sa duc mana la buzunar sa bag ceva in magazin.
Nu ai inteles sau poate nu am fost eu clar. Am cumparat deo-stick-ul (doar atat), l-am platit la casa (pana acolo am mers cu el IN MANA) dar pana sa ajung acasa, l-am bagat in buzunar unde l-am si uitat. Si am revenit cu el in magazin. Prostia mea, dar am fost inteles desi poate nu meritam.

#93
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008
Aaa, eu am inteles ca pana la casa l-ai bagat in buzunar ;)

Edited by bogdan_popescu, 30 January 2013 - 12:45.


#94
Papliceanu

Papliceanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.10.2011

View PostNomad1, on 29 ianuarie 2013 - 22:04, said:

Şi dacă nu faci exact cum vrea el, îţi arată uşa. Nu contează că îţi faci treaba, contează să faci exact cum vrea el, la mm.

Haha, tentative de aratat usa au fost cu duiumul, si cand isi dadea seama ca eu si cealalta care vindem, ii ziceam parerea clientului gata, nu mai ramaneam fara paine.
Dar totusi, nu avem ce face, la plecare, chit sa suntem femei, tot tre sa ii demonstram, ca nu am luat ceva din firmal.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate