Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

99 de tablete low-cost - tabel comparativ

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
radudd

radudd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,296
  • Înscris: 08.02.2007
Propun banarea acestui poluator (Papillon_), sau impunerea unui timbru de poluare pentru stalcirea limbii romane.

#20
prisonbreak

prisonbreak

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 15.05.2007

View Postgeostelistu, on 23 ianuarie 2013 - 22:11, said:

Merci ! O sa incerc si la ei.
Tu cand ai ales iTab-ul, ce te-a facut sa il alegi pe el ? Posted Image Daca tot te-am prins, te iau si la intrebari Posted Image

Ar dura prea mult sa desriu procesul de selectie. Pe scurt, am citit cateva luni, am butonat tot ce am prins prin magazine si singurele ce pareau calificate erau x200 si aria. Aria nu era de gasit si citisem ca ar avea niste probleme, iar x200 mi s-a parut cu 2 clase peste speed 3 duo ( cel putin ce am prins la test in cateva magazine, toate aveau scartaiala si joc la ecran ) din toate punctele de vedere, dar iarasi am citit de probleme cu autonomia si suportul inexistent.
iTab mi se pare o varianta foarte buna pt o tableta de buget. Ai si hardware, ai si 4.1.1 si suport prompt. Mai ales ca esti din Bucuresti, deci e mai simplu.

#21
sirius208

sirius208

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,763
  • Înscris: 17.06.2014
Merita tableta asta 260 lei; GO CLEVER TAB R83.2, 8 inch IPS MultiTouch, Cortex A9 1.6GHz Dual Core, 1GB RAM, 8GB flash, Wi-Fi, Bluetooth, Android 4.1, Black + husa cu tastatura. Sincer nu aveam mare nevoie sunt utilizator de PC 90% din timp dar m-a atras pretul.

Edited by sirius208, 20 August 2014 - 13:21.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate