Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Nu mai ma virusez!

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
GuyFawkes

GuyFawkes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 25.07.2012

View PostXephos, on 03 ianuarie 2013 - 17:02, said:

Asta am observat  si eu, acum cativa ani o ardeam pe DC/ torente de pe tpb, site-uri Pr0n necunoscute, acum ca am invatat sa navighez am reusit 6 luni fara virusi.


I'm a badass mother fucker.

View PostXephos, on 03 ianuarie 2013 - 17:02, said:

Asta am observat  si eu, acum cativa ani o ardeam pe DC/ torente de pe tpb, site-uri Pr0n necunoscute, acum ca am invatat sa navighez am reusit 6 luni fara virusi.


I'm a badass mother fucker.
Da-ne si nou link-uri cu site-urile alea daca zici ca sunt curate.Haide ca tu esti expert in d'asteaPosted Image .
ON:Pun pariu ca rezultatele scanarii o sa te socheze,la fel cum ar fi sa stergi toti virusii aia,pe care nu-i ai, si sa vezi atunci viteza la pc-ul tau.
Serios,care-i intrebarea?

#20
tarzaan

tarzaan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 20.03.2009
topicul acesta avea numele "am o mare probleme, nu mai ma virusez", care nu inteleg de ce a fost schimbat, ca nu era... obscen ....,  de aceea intreaba unii ce problema am... sincer pt titlu am si facut postul
Pt cei care mai aveti virusi inseamna ca aveti windows care nu are SP3 si nu aveti upgrade de windows la zi, eu cred ca de aia au disparut virusii, oricum, numai raspunsuri filozobice, nici unul care sa lamureasca de ce nu ne mai virusam des si puternic ca inainte, de fapt un utilizator cu cap nu se mai viruseaza deloc

Edited by tarzaan, 03 January 2013 - 20:44.


#21
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010
Si cei care au doua capuri ce fac? Se sau nu se viruseaza? :)

#22
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008

View Posttarzaan, on 03 ianuarie 2013 - 20:41, said:

topicul acesta avea numele "am o mare probleme, nu mai ma virusez", care nu inteleg de ce a fost schimbat, ca nu era... obscen ....,  de aceea intreaba unii ce problema am... sincer pt titlu am si facut postul
Era cretin titlul ăla. Ca şi cum ai zice: '' - Am o mare problemă cu maşina, nu se mai strică odată ! ''.

View Posttarzaan, on 03 ianuarie 2013 - 20:41, said:

Pt cei care mai aveti virusi inseamna ca aveti windows care nu are SP3 si nu aveti upgrade de windows la zi, eu cred ca de aia au disparut virusii, oricum, numai raspunsuri filozobice, nici unul care sa lamureasca de ce nu ne mai virusam des si puternic ca inainte, de fapt un utilizator cu cap nu se mai viruseaza deloc
Da, asta era soluţia magică...întradevăr e OK să ai un sistem updatat însă SP3-ul de care zici tu are câţiva ani buni de când a apărut.
Te mai întreb odată: cum ai ajuns la concluzia că nu eşti virusat ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate