Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 

"Credinciosii" sunt vicleni

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
marepreot

marepreot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 12.04.2007

View PostOneiros, on 12 ianuarie 2013 - 21:19, said:

Eu am citat din proorocul Țefania, dar nebunii se grabesc sa-i faca nebuni pe insăși prooprocii, care au murit, ca daca ar fi vii, i-ar mai omori odată.
Din pacate, in Romania, femeile au ajuns sa-i invete intelepciunea pe barbati. Ia socoteste cate femei psihoterapeut sunt comporativ cu psihoterapuetii barbati. Iata si un link edificator:
http://www.arat.ro/terapie/
Majoritatea sunt femei, penetru ca statisticile in ceea ce privesc barbatii arata cam asa:
- din 4 copii care vin la psiholog, 3 sunt baieti
- din 4 sinucigasi adolescenti, 3 sunt baieti
- din 4 autisti, 3 sunt baieti
Asa ca Satan, isi faca treaba constiincios, el loveste in capul barbatului, care e imaginea lui Hristos pe pamant, prin...FEMEIE! Si merita barbatii acest lucru.
Cand eram mic si mergeam la nunti la sat, babele avau o strigatura: "Cat de domnul de domnos se lasa la pi...z...da jos! Si radeau de se pravaleau pe jos. Si asa e! 99,9% dintre barbati isi vand sufletul pentru o fofoloanca.

NU va ingrijorati voi vitejilor, veti fi si voi buni la ceva, si anume va veti dona carnea moca pasarilor cerurilor pe campia orasului Meghido.
Sunteti departe de relitatea obiectiva!
Eu nu v-am jignit, dar dumneavostra ziceti ca sunt nebun si ca eu ii fac nebuni pe pro-porci???
Am subliniat cuvinte edificatoare asupra originii "satesti"  si educatiei "satesti"!
Copii nu "vin" la psiholog!
Existenta este dualista!
Cei ce se orienteaza spre psoihiologie, au de obicei, probleme psihice pe care vor sa le depaseasca!
Ei cred ca vor descoperi secretele gandirii!
Cel ce face psihanaliza trebuie mai intai sa fie supus unor sedinte de psihanaliza!(pe canapea...)
Psihoterapeutul nu il invata intelepciunea pe cel consiliat, cum sustineti dumneavoastra in mod eronat!

Cunosc personal femei "psiho terapeut" care fac sex cu toti pacientii!(oficial nu recunosc, dar se destainuie prietenelor din bransa)

Quote

12.  Nu îngăduiesc femeii nici să înveţe pe altul, nici să stăpânească pe bărbat, ci să stea liniştită.
13.  Căci Adam a fost zidit întâi, apoi Eva.
14.  Şi nu Adam a fost amăgit, ci femeia, amăgită fiind, s-a făcut călcătoare de poruncă.

Ce face femeia cand este singura intr-un apartament cu un barbat intins pe o canapea?
Raspuns:
PSIHANALIZA!
Barbatii care se ocupa cu masajul sustin ca este invers!
Modul dumneavostra de a intelege realitatea este terifiant!
Fisti sigur ca cei mai multi ajung la psihiatre datorita bibliei!

#20
marepreot

marepreot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 12.04.2007

View PostOneiros, on 12 ianuarie 2013 - 21:19, said:

se grabesc sa-i faca nebuni pe insăși prooprocii, care au murit, ca daca ar fi vii


Cand eram mic si mergeam la nunti la sat, babele avau o strigatura: "Cat de domnul de domnos se lasa la pi...z...da jos! Si radeau de se pravaleau pe jos. Si asa e! 99,9% dintre barbati isi vand sufletul pentru o fofoloanca.

Ziceti ca eu fac oameni sau ca ii pot transforma? Sunt tare!
Va rog sa ne explicati cum ati calculat numarul homosexualilor(100% - 99,9%= 0,1%)!

Edited by marepreot, 13 January 2013 - 11:13.


#21
blankaver

blankaver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 19.02.2012

View Postmarepreot, on 13 ianuarie 2013 - 08:55, said:

Sunteti departe de relitatea obiectiva!
Eu nu v-am jignit, dar dumneavostra ziceti ca sunt nebun si ca eu ii fac nebuni pe pro-porci???
Am subliniat cuvinte edificatoare asupra originii "satesti"  si educatiei "satesti"!
Copii nu "vin" la psiholog!
Existenta este dualista!
Cei ce se orienteaza spre psoihiologie, au de obicei, probleme psihice pe care vor sa le depaseasca!
Ei cred ca vor descoperi secretele gandirii!
Cel ce face psihanaliza trebuie mai intai sa fie supus unor sedinte de psihanaliza!(pe canapea...)
Psihoterapeutul nu il invata intelepciunea pe cel consiliat, cum sustineti dumneavoastra in mod eronat!

Cunosc personal femei "psiho terapeut" care fac sex cu toti pacientii!(oficial nu recunosc, dar se destainuie prietenelor din bransa)


Ce face femeia cand este singura intr-un apartament cu un barbat intins pe o canapea?
Raspuns:
PSIHANALIZA!
Barbatii care se ocupa cu masajul sustin ca este invers!
Modul dumneavostra de a intelege realitatea este terifiant!
Fisti sigur ca cei mai multi ajung la psihiatre datorita bibliei!

hmm. aproape ca-mi formez o idee imediat aplicabila datorita tie si lui onerios. da, deci da. msik, pupik, muik(:))).

#22
vis_constructiv

vis_constructiv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 538
  • Înscris: 28.12.2012
cateva miliarde de fatarnici, mincinosi si prosti

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate