Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 

Sfat pentru o trompetă

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
didian_vlad

didian_vlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.11.2012
Salut tuturor!
As avea nevoie de un sfat din partea voastră. Vreau să-mi iau o trompetă care să coste în jur de 1000 de lei. Pe internet am găsit multe feluri și multe mărci dar nu știu care dintre ele ar fi mai bune. Puteți să mă sfătuiți cu privire la o astfel de trompetă care să se încadreze în bugetul meu?
Vă mulțumesc frumos!

#2
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005
Off topic:
Am intrat pe subiect din curiozitate, pentru cum suna titlul.
Ca sfat pentru o trompeta: straluceste, canta frumos, iar cand o sa cresti, fa-te trombon.
On topic... nu ma pricep. Posted Image

Edited by claz, 25 November 2012 - 12:29.


#3
d4nnyoo7

d4nnyoo7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 05.10.2013
La banii pe care ii ai ceva bun nu prea poti lua nici sh. Pe la vreo 1200 ron poti gasi un Getzen pe la noi care e acceptabila, dar caca vrei ceva bun si la bani putini cauta pe site-urile straine si ai sa gasesti sh instrumente de marca (yamaha, bach, king)la preturi acceptabile.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate