Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

probleme script

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
vangog

vangog

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 22.05.2012
Imi este greu sa-mi dau seama care e problema, deoarece scriptul meu a plecat de la o presupunere cum ca acel $list ar fi numarul de pagini.. Iar cum nu am acces la clase pentru a vedea care e problema, iti recomand sa te uiti peste clase si functii si sa vezi cum e numarat numarul de pagini si astfel poti implementa codul cu for();  Succes !

#20
yo_suporter

yo_suporter

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 14.01.2010
ce trebuie sa mai modific? stiu ca te stresez...:) stima

#21
vangog

vangog

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 22.05.2012
Sa te uiti prin clase si prin functii si sa iti dai seama cum sa vezi numarul total de pagini. Eventual poti sa imparti numarul total de elemente la numarul de elemente afisate pe pagina si sa faci rezultatul un numar intreg. exemplu:   $nr_pagini=round($nr_elemente/$elemente_pe_pagina);
Rezultatul obtinut il vei folosi in codul pe care ti l-am dat. Ar trebui sa te descurci, sunt chestii banale ! Nu mai copia scipturile de pe net, ci incearca sa le faci tu ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate