Second Opinion
Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale. Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit. www.neurohope.ro |
Ce greseli ati descoperit la hartile de navigatie?
Last Updated: Oct 25 2012 12:52, Started by
qwayke
, Oct 15 2012 14:56
·
0
#1
Posted 15 October 2012 - 14:56
Va zic eu una. Apple Maps m-a pus sa virez intr-un bloc, undeva pe Basarabia. Ce alte exemple ati mai intalnit?
|
#3
Posted 15 October 2012 - 15:11
#4
Posted 15 October 2012 - 15:12
Eu cu IGO am mers pe câteva străzi unde era sens unic pentru cei ce veneau din față. Asta undeva prin sectorul 2 pe străduțe.
|
#5
Posted 15 October 2012 - 15:14
pai odata prin craiova si a doua oara pe niste stradute prin capitala.
|
#6
Posted 15 October 2012 - 15:15
rasistu, on 15 octombrie 2012 - 15:14, said:
pai odata prin craiova si a doua oara pe niste stradute prin capitala. Cu cat timp in urma si care-s stradutele? Erorile astea vor aparea la televizor, asa ca as avea nevoie, daca ma puteti ajuta, de niste exemple concrete, spectaculoase ). Edited by qwayke, 15 October 2012 - 15:20. |
#7
Posted 15 October 2012 - 15:16
Acum depinde cat este de actualizata, la masina imi lipseste cu desavarsire A2-ul, sectorul nou, A3-ul, cateva sensuri giratorii intre Pitesti si Alba si cand vor termina autostrada Transilvania, sa vezi atunci balamuc cu update-urile. Personal nu iau de bun ce apare pe GPS, adica verific cu ochii mei inainte sa intru pe unde imi zice el.
|
#8
Posted 15 October 2012 - 15:25
Apple Maps nu-s hărți de navigație. Încă nu e clar ce sunt.
|
#9
Posted 15 October 2012 - 15:26
in Craiova pe strada Paltinis.... acum aproape un an.
in Bucuresti cred ca pe str. Putul cu plopi sau pe str. Cazzillian Luigi..... saptamana trecuta. Edited by rasistu, 15 October 2012 - 15:27. |
#10
Posted 15 October 2012 - 15:27
|
#11
Posted 15 October 2012 - 17:11
Am facut o ruta ce trece prin Brasov si sa ies spre Rasnov iar pe Garmin ma pune sa merg pe unde nu am voie (drum inchis).
BV Garmin.png 127.28K 40 downloads Pe Google maps cred ca e ruta buna BV Google.png 709.61K 41 downloads Edit Am Garmin City Navigator Europe NT 2013.20 Edited by dorin_2k, 15 October 2012 - 17:14. |
#13
Posted 16 October 2012 - 17:56
#14
Posted 17 October 2012 - 13:57
#15
Posted 21 October 2012 - 21:04
Acea portiune de drum din zona fostelor depozite ILF este inchisa demult, de prin 2008-2009, din ce imi amintesc eu. Ma mir cum o harta editia 2013 inca "nu stie d'astea". Din curiozitate am incercat acum pe IGO-ul meu de pe telefon si vad ca ruteaza cum trebuie.
2012-10-21_22-01-26.png 225.25K 28 downloads Edited by Fantasio, 21 October 2012 - 21:09. |
|
#16
Posted 22 October 2012 - 10:07
#17
Posted 22 October 2012 - 12:11
Saptamana trecuta am mers pe acolo si device-ul tot pe interzis ma ruta. Bine ca stiam ca nu e voie si am luat-o la dreapta.
Ceva ce nu imi place: i-am pus un punct intermediar de ruta pt a nu intra prin oras, insa a trebuit pe moment sa schimb ruta pe alte stradute, iar el voia neaparat sa ma duca la acel punct intermediar cu toate ca eu trecusem de el si imi urmam deja traseul spre casa. Deci voia sa ma intorc la acel punct 1 km ca apoi sa merg iarasi pe unde pornisem. |
#18
Posted 22 October 2012 - 13:01
E normal sa te ghideze spre punctul intermediar. De unde vrei sa stie aparatul ca te-ai razgandit si nu mai vrei sa mergi pe acolo?
|
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users