Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024
 Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 

Pachet Vopsitorie Integrala+Antifonare = 800 euro

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
kazzaciov

kazzaciov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 26.01.2007
Dap, ai perfecta dreptate cu firmele mici si bancile.

Sistemul de rate pe care vrei sa-l implementezi este o idee excelenta si chiar cred ca are sanse de reusita. Trebuie insa sa te asiguri temeinic dpdv juridic cu hartii semnate in consecinta de beneficiar.

Multa bafta! Cu siguranta ne vom auzi la anul!

#20
autoarmor

autoarmor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.09.2012
Respectele mele Kazzaciov!

Hey...Posted Image George5110...iti dai seama ca nu asa punem problema. Eu cred ca fiecare stie ce are in buzunar si nu cred ca sa vii si sa intrebi...se poate...ori nu se poate...nu cred sa coste vreo ceva. Daca cineva doreste sa faca acest lucru, ar fi bine sa se gandeasca daca ar fi in locul celor care ii muncesc la masina si se duc acasa la familiile lor si spun ...ca nu au ce bani sa aduca acasa, sau ca n-au ce pune copiilor pe masa. Cred ca ar fi destul de suparat un om care munceste ca sa incerci sa il fraieresti. Daca totusi se va intampla asta...sugerez faptul ca un sfert din echipa a activat in teatrele de operatii si ei se ocupa de partea cu clientela....Titlul de AutoArmor..nu reflecta doar un slogan oarecare ci are un mic substrat ce va iesi la iveala daca cineva incearca sa arate..in general..o alta conotatie la cuvantul "marlan""...Posted Image))  Respect!

Edited by autoarmor, 08 October 2012 - 21:05.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate