Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

HTC Windows Phone 8X

- - - - -
  • Please log in to reply
172 replies to this topic

#163
i0nutz83

i0nutz83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 787
  • Înscris: 18.01.2006
va salut,

am un w8x care din iulie imi tot facea probleme, se restarta din senin, ajunsesem in situatia in care nu il mai puteam folosi...
in 21 august l-am trimis in garantie, pe 28 august a fost trimis din service in reprezentanta VF Targoviste, cu display inlocuit, baterie schimbata si cu soft nou. problema e ca in continuare se restarteaza!!!! deci aceeasi defectiune dinainte de a il trimite in service.

#164
Ouroboros

Ouroboros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,983
  • Înscris: 08.01.2014
Placa de bază trebuia să o înlocuiască.

#165
i0nutz83

i0nutz83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 787
  • Înscris: 18.01.2006
Trimis iar in service pe 1 septembrie. Astept.

#166
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 28.08.2007
Pentru cei cu Preview for Developers , a aparut update-ul mult asteptat, 8.1.1 (Live Folders !!!).

#167
fane_05

fane_05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 28.12.2009
Am si eu o problema cu 8x-ul, dupa ce il tin in buzunar se aude f incet in casca, aproape deloc chiar. Chiar si cu hearing aid activat tot incet se aude.

#168
i0nutz83

i0nutz83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 787
  • Înscris: 18.01.2006
Pana la urma, in septembrie mi-a fost returnata suma platita pentru 8x, 1680 ron. Nu a mai putut fi reparat sau inlocuit. Azi am reusit sa imi iau un tel nou, Lumia 735, am detaliat pe sectiunea Nokia.

#169
dreaqulah

dreaqulah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 13.09.2003
Am un HTC WP 8.0 de cateva luni si nu gasesc nicaieri in meniu o comanda de activare a functiei de "apel in asteptare", mereu suna ocupat pt. cel care ma suna in timp ce derulez o alta conversatie. Exista pe undeva setarea asta in meniu sau tb cauata o aplicatie speciala?

#170
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
E posibil sa nu ai activa in meniu optiunea insa spune-mi pe pe ce operator esti. In general e *43# comanda de activare a apelului in asteptare.

Edited by Masterboy, 10 October 2014 - 11:53.


#171
dreaqulah

dreaqulah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 13.09.2003

 Masterboy, on 10 octombrie 2014 - 11:52, said:

E posibil sa nu ai activa in meniu optiunea insa spune-mi pe pe ce operator esti. In general e *43# comanda de activare a apelului in asteptare.

Am reusit cu *43#, multumesc mult. Am fost pe VF inainte dar nu mi-a mers nici acolo, de curand portat pe DIGI.

#172
vitaliy50

vitaliy50

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.11.2014
Puteți utiliza software-ul de servicii pentru clienți cu dispozitivul mobil (această opțiune este oferit de Helprace)

#173
Sorynn91

Sorynn91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 14.04.2014
Hello,

De ceva timp telefonul meu nu mai merge absolut deloc. Prin septembrie/noiembrie a inceput sa se joace cu mine si avea momente cand se restarta din proprie initiativa. Casca a inceput sa ma lase incet, incet iar, intr-o frumoasa zi de iarna, nu a mai vrut sa se deschida. Dimineata a sunat alarma (as usual :) ), am plecat, iar cand am ajuns la munca bye bye phone. Nu se deschidea de niciun fel. Daca il bagam la incarcat se deschidea pana ajungea la sigla HTC si de acolo restart.
Voiam sa stiu daca are cineva idee cum as putea sa ii reinstalez WP 8.0. E in afara garantiei (so that wouldn't be a problem), inca mai am serialul licentiat WP in cutia originala dar nu stiu cum ar trebui sa procedez pt reinstal.

10x guys

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate