Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

ANSI UNF & UNC pt meniul de Hole

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 14.04.2010
Am nevoie de fisierele astea pt filetele din meniul hole... Se pare ca nu am decat metric... Am gasit pe net niste fisiere dar cand intru in meniu nu-mi vede decat valori de zero...

#2
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Salut,

Cauta ultima versiune a CATIA_Portable_Script_Center pe net, sigur o gasesti pe diverse forumuri.

Acolo e un "capitol" , redau mai jos...

Thread definitions (internal)

Place text files in the folder bearing the similar structure to the one shown: For that, I suggest you to copy the text from next pages in Excel and save as txt files (tab delimited) in order to have tab spaces between columns in the text files.
C:\Program Files\Dassault Systemes\B14\intel_a\reffiles\standard where the "B14" corresponds to your installed vesion. (B13 for R13, B15 for R15, etc...)
You will then be able to select the standard from the thread command.
Check also http://www.gewinde-n...e/en/index.html for other international thread standards

Numai bine

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate