Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6516 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#6265
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Te-ai gandit vreodata ca noi suntem personajele unui joc si ca, atunci cand castigam niste banuti, ne prelungim viata? Si, spre sfarsit, ne batem cu un dragon. Totul, pentru a cuceri inima printesei.


#6266
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Un user s-a plans de curieri. Alt user i-a raspuns:

Quote

Clanul curierilor a facut prapad saptamana trecuta cand a refuzat livrarea unor produse cosmetice. Femei ciufulute si fara mascara, barbati nepensati... A fost un haos total.


#6267
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Mi-am adus aminte de o fapta buna. Intr-o seara eram in 32, pe un scaun. Destul de aglomerat. Imi vedeam de ale mele, cand, deodata, se aciueaza o doamna insarcinata langa mine. Nu zice nimic, nu schiteaza nici un gest. Baiat simtit din fire, ma ridic si ii zic sa stea in locul meu. Doamna se uita usor mirata la mine, zambeste si ia loc, multumindu-mi. Dupa ce am coborat, tipul care era cu mine ma intreaba de ce i-am oferit locul. I-am zis ca era insarcinata si trebuia. La care el: ba, aia era doar grasa, nu gravida. Eeh, eu stiu ca am facut o fapta buna.


#6268
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
ja ja  Posted Image

From 23 februarie 2023 - 14:12:

Eram un armata și un individ din Bistrița, misca un creion de pe masa fără sa îl atingă. [...]
La instrucție misca firele de iarba la cererea noastră.
Misca firul ala, sau ala.
Deci exista ceva și noi nu ne dam seama ce.


#6269
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Robotul care își schimbă forma, ca Terminator T-1000, a devenit realitate
Acest robot micuț poate să se topească, să evadeze dintr-o închisoare alunecând printre gratiile securizate, apoi să se retransforme într-un corp solid și să îndeplinească sarcini.
Robotul metalic, realizat din microparticule de metal lichid care pot fi dirijate și remodelate prin câmpuri magnetice externe, a fost comparat pe scară largă cu personajul T-1000 din franciza cinematografică "Terminator", un asasin cyborg interpretat de Robert Patrick care se putea transforma în funcție de mediul înconjurător sau provocările la care era expus.
[ https://media.tenor.com/i3Ldj15qWOIAAAAM/terminator2-wow.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6270
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Intrati, intrati! Vai, dar nu va descaltati, ca la noi e mizerie. (casa stralucind)
Va servesc cu ceva, un salamior, o maslina? (platouri pline)
Sa va mai pun o sarma, ati mancat doar doua. Uite ce schiloada e domnisoara. (ii mai pune 6)
Copilul meu e tare cuminte. Hai, vino la mama, sa te pup. (il certase cu juma' de ora inainte ca vin oamenii aia si gasesc mizerie in camera sa)
Deja plecati? Mai stati putin. (a doua zi se trezeste la 5)
Macar sa va pun la pachet, ca e multa mancare si se strica. (stiind ca va fi refuzata)
Semnat, orice gospodina din Romania


#6271
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,494
  • Înscris: 21.04.2014
Recunosc ca ma zgudui de ris. :roflmaofast:

Quote

Cutremur de 3 în Brăila, astăzi, la ora 15, adâncime 10 km.

Quote

Saptamana viitoare o sa anuntati si daca trage partz o vaca.


#6272
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Despre Hidroelectrica:

Quote

Cred ca moare Iliescu si astia inca nu emit facturi.


#6273
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

In caz de apocalipsa va zic, stiu sa gatesc, va mananc. Nu din prima, mai intai mancam si noi pe altii, dar la urma, daca nu produceti, daca nu strangeti mure din padure, va mananc.


#6274
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
fizica la rang de arta

From 03 martie 2023 - 08:30:

bateria 27,4 kw = 274 kg


#6275
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Nu vreau sa va panichez, dar lumea nu are bani. Azi am stat la coada la therme sa pot intra, era full si nu mai erau locuri, saracie...


#6276
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

O pana generala de curent poate fi o reala problema deoarece nu doar ca nu poti sa tragi apa la WC si n-ai apa la robinet, da' nici la supermarket nu merg POS-urile sau casele de marcat si nici pompele la benzinarie. Nici frigideru' sau congelatoru'. Ramai acasa sau te duci la Vasile daca dureaza problema o zi? Dar daca dureaza 3 zile? Dar o saptamana? Bine, depinde si cat de bine te intelegi cu Vasile, ca daca ai facut misto de el la Craciun ca-i de la tara si sarak (nu corporatist ca tine) s-ar putea sa dezlege cainele cand ajungi. Never talk shit about Vasile, ca nu stii cand da cutremuru'! Il scoti la o cafea cand vine la oras (bine, la cafeneaua de pe colt daca ti-e rusine cu el), il mai duci cu masina pe unde are de mers, din astea. Ajuta si la karma.


#6277
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 03.02.2010

Quote

Cățeaua călărește câinele. E ceva normal? Eu nu înțeleg fenomenul.

Quote

Poate ca-i arata cum se face.


#6278
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Nu era trainerul meu personal. Facusem niste clase cu el si ne stiam cam toti  intre noi. Tipul e mai mare ca mine. Cred ca are undeva la 32 de ani. Eu am 23. Am terminat o clasa pe la noua seara si m-a dus cu masina pana la bloc. Si am facut-o in masina. Tipul arata bine de tot, ca orice antrenor probabil, Inalt, bine facut, viril. Asta a fost acum doua saptamani si de atunci m-am dus la sala o singura data, cand credeam ca nu il voi vedea acolo, dar l-am vazut.
A fost de treaba, nimic iesit din comun. M-a salutat, a intrebat cum merge antrenamentul. Nu mi-a facut niciun fel de apropouri. Nu sunt o tipa super sexuala, adica nu pun mult accent pe treaba asta, insa a fost cea mai faina partida din viata mea. A fost mai dur si dominant. Ma rog, sunt o persoana destul de timida si acum ma simt prost pentru ce am facut.
Ma gandeam sa schimb sala, dar nu am alta aproape si nu am nici masina. Deci rentabil nu mi-ar fi. Cum ar trebui sa procedez?

Quote

Eu sunt curios ce masina era.

Quote

Stiu cum e. E din viata. Saptamana trecuta am fost la o clienta sa-i fac un devis pentru o pompa de caldura. S-a nimerit a fi una care participa la miss bikini, mi-a facut un oral de am uitat cum ma cheama. Acum ma simt foarte nasol, ma tem sa ies din casa, daca dau ochii cu ea.


#6279
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 03.02.2010

Quote

Cum ati reusit sa va lasati de fumat?  

Quote

   M-am lasat si eu definitiv de fumat de vreo 3 ori pana acum.
Asadar, am experienta. Nu ezita sa ma intrebi.  


#6280
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,885
  • Înscris: 28.11.2006

Quote

Dacia e leaganul civilizatiei europene si apoi americane, deci multe lucruri nu ne diferentiaza ci apropie.
Care Dacia? 1100? 1310? Logan? Duster? :w00t:

#6281
lely

lely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 03.02.2010
Când ai o dilemă și ai trei variante, te ajută colegii de forum:

Quote

Bună ziua.
Ce ați alege dintre Opel Corsa, Peugeot 208, Hyundai i20, cutie automata?

Quote

Pejo

Quote

Corsa  

Quote

  i20  

Quote

Cutia automata


#6282
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

'ai să-mi bag, nu mai pot acum sa ma duc nici la biserica tibetana


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Facebook (1)

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate