Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

Reintroducere: Discovery World si T.L.C. la Digi, plus un canal nou: HISTORY CHANNEL

- - - - -
  • Please log in to reply
322 replies to this topic

#1
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006
Reintroducere: Discovery World ?i T.L.C. la Digi. Postare plăcută! V-am zis să aveți răbdare. :kisstogether: Și Cătălin v-a zis să aveți răbdare. :kisstogether:
[ http://img20.imageshack.us/img20/8665/20120717182732.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://img259.imageshack.us/img259/1018/20120717182737.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
+ unul nou:
[ http://img571.imageshack.us/img571/5723/20120718181529.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by megafanro, 18 July 2012 - 17:20.


#2
pity

pity

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 04.04.2005
Cat de fericit sunt! Am uitat de toate necazurile vietii...

#3
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,462
  • Înscris: 09.03.2007
Ceva vesti si despre DW?

#4
mihaiovidiu82

mihaiovidiu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 14.01.2010
Eu vreau VOX-ul inapoi. Dar nu ma supar daca baga si un Sat 1.

#5
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
I-am iertat de pacate.

#6
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,533
  • Înscris: 16.12.2006
Vreau sa vad acum cat de "barbati" sunt cei care au injurat RCS ca la usa cortului pentru scoaterea temporara a canalelor TLC si Discovery World !

Vreau sa vad cum isi cer scuze si isi pun cenusa in cap, asta daca sunt suficenti de barbati. Mai ales ca am scris chiar din prima zi ca aceste canale vor reveni.

Atat eu, cat si megafanro am afirmat acest lucru.

Nu nominalizez aici persoanele de la care astept scuze, dar ii stiu pe toti, sa vad cati au puterea sa faca gestul asta.

#7
berliotz

berliotz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,238
  • Înscris: 14.03.2008

 catalinman, on 17th July 2012, 19:17, said:

Vreau sa vad acum cat de "barbati" sunt cei care au injurat RCS ca la usa cortului pentru scoaterea temporara a canalelor TLC si Discovery World !

Vreau sa vad cum isi cer scuze si isi pun cenusa in cap, asta daca sunt suficenti de barbati. Mai ales ca am scris chiar din prima zi ca aceste canale vor reveni.

Atat eu, cat si megafanro am afirmat acest lucru.

Nu nominalizez aici persoanele de la care astept scuze, dar ii stiu pe toti, sa vad cati au puterea sa faca gestul asta.
Eu i-am facut handicapati, am facut si o sesizare... :naughty: . Partea proasta este in continuare lipsa de comunicare. Daca n-ar fi forumul asta cred ca ar sunat ocupat tot timpul la call center. Ma bucur ca au revenit. Cer scuze doar tehnicului  :thumbup: , managementul inca nu merita.... :nonobad:

Edited by berliotz, 17 July 2012 - 18:36.


#8
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,533
  • Înscris: 16.12.2006
Oricum nu ma refeream la tine, ci la persoanele ce au facut mizerie zilnic pe topicul RCS. Asta in conditiile in care le-am zis clar ca o sa revina aceste canale. Pe urma am fost asaltat de o multime de PM-uri in care eram intrebat cand si daca chiar revin.

Evident ca nu am putut sa raspund la timp la toata lumea, dar, celor ce le-am raspuns le-am zis ca se negociaza si sa aibe rabdare.

In conditiile astea nu mi se pare normal tot taraboiul creat pe topic.

Ca ai sunat in call-center si ai pus o intrebare, eventual ai facut o sesizare e un lucru perfect normal :)

#9
ShevaDani

ShevaDani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,922
  • Înscris: 09.03.2012

 catalinman, on 17th July 2012, 19:17, said:

Vreau sa vad acum cat de "barbati" sunt cei care au injurat RCS ca la usa cortului pentru scoaterea temporara a canalelor TLC si Discovery World !

Vreau sa vad cum isi cer scuze si isi pun cenusa in cap, asta daca sunt suficenti de barbati. Mai ales ca am scris chiar din prima zi ca aceste canale vor reveni.

Atat eu, cat si megafanro am afirmat acest lucru.

Nu nominalizez aici persoanele de la care astept scuze, dar ii stiu pe toti, sa vad cati au puterea sa faca gestul asta.
yeah,right. :rolleyes:

#10
ONplay

ONplay

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 12.10.2010

 catalinman, on 17th July 2012, 19:17, said:

Vreau sa vad ....

...glumesti  :w00t: .

#11
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 catalinman, on 17th July 2012, 19:17, said:

[...]

Bine, eu imi cer scuze. :) Recunosc ca am facut 'zarva', mai ales cand am aflat de stirea din HU., ca altfel ramaneam linistit...

#12
terner

terner

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 02.06.2009
Felicit și eu reintroducerea celor 2 canale, chiar dacă nu le duceam lipsa, datorita travel-ului din grila

#13
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006
La întrebarea dacă revin, Cătălin v-a răspuns:

 catalinman, on 5th July 2012, 09:55, said:

Da.
Iar, eu vă răspund:

 megafanro, on 5th July 2012, 14:11, said:

Stați liniștiți că se vor reintroduce... Posted Image
Aveți răbdare că se vor reintroduce. Posted Image  Posted Image

 catalinman, on 17th July 2012, 19:17, said:

Vreau sa vad acum cat de "barbati" sunt cei care au injurat RCS ca la usa cortului pentru scoaterea temporara a canalelor TLC si Discovery World !

Vreau sa vad cum isi cer scuze si isi pun cenusa in cap, asta daca sunt suficenti de barbati. Mai ales ca am scris chiar din prima zi ca aceste canale vor reveni.

Atat eu, cat si megafanro am afirmat acest lucru.

Nu nominalizez aici persoanele de la care astept scuze, dar ii stiu pe toti, sa vad cati au puterea sa faca gestul asta.
Și eu sunt curios cine își pune în cap cenușă. :)

Edited by megafanro, 17 July 2012 - 21:27.


#14
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,533
  • Înscris: 16.12.2006

 alfa_alfa, on 17th July 2012, 20:13, said:

Bine, eu imi cer scuze. :) Recunosc ca am facut 'zarva', mai ales cand am aflat de stirea din HU., ca altfel ramaneam linistit...
Scuze acceptate, mai astept inca 2 persoane :)

#15
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sa inteleg ca eu eram a treia. :lol:

Bun, dar pana la urma, cu VOX si cu D. W. cum ramane? Mai sunt sanse? :rolleyes:

Dupa intamplarile petrecute, ii putem spune lui R.C.S. - Romanian Cable Surprise. :lol:

Edited by alfa_alfa, 17 July 2012 - 20:49.


#16
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Catalin,Megafan,imi cer scuze pentru postarile rautacioase despre scoaterea World si TLC,nu si despre calitatea imaginii pe unele canale,insa.Am fost lasati oarecum in bezna,si asa cum ne-a obisnuit RCS,ne asteptam ca ce a iesit,sa nu mai apara in grila vreodata,de unde si scepticismul ;) Inca odata,imi cer scuze,si no hard feelings  :thumbup:

#17
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,229
  • Înscris: 10.02.2006
O veste imbucuratoare. Acum grila arata intr-adevar mai bine. Multumim RDS!  :thumbup:
Imi pare rau si mie daca am sarit calul boscorodindu-i, dar lipsa lor de comunicare si faptul ca scot posturile fara preaviz e inca un mare minus al RDS.

#18
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,074
  • Înscris: 20.06.2009

 catalinman, on 17th July 2012, 19:17, said:

(...)Nu nominalizez aici persoanele de la care astept scuze, dar ii stiu pe toti, sa vad cati au puterea sa faca gestul asta.
”Câine” ce ești... :naughty:  :lol:

 alfa_alfa, on 17th July 2012, 20:13, said:

Bine, eu imi cer scuze. :) (...)

 vladul_care_este, on 17th July 2012, 22:03, said:

Catalin,Megafan,imi cer scuze pentru postarile rautacioase despre scoaterea World si TLC(...)

 pykko, on 17th July 2012, 22:12, said:

(...)
Imi pare rau si mie daca am sarit calul boscorodindu-i(...)
Eu vă propun pe toți la o primă...! :rolleyes:  :lol:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate