Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 

Tunisia

- - - - -
  • Please log in to reply
278 replies to this topic

#271
Deborah77

Deborah77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.07.2008

 zuv, on 13 aprilie 2023 - 19:26, said:

Nu.Personal, nici nu caut asa ceva. Era un simplu sofer, te asteapta in masina, te duce unde ii spui sa te duca.



Si atunci de ce ai vrut sofer si nu a_i inchiriat pur si simplu masina?

#272
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

 Deborah77, on 13 aprilie 2023 - 21:07, said:

Si atunci de ce ai vrut sofer si nu a_i inchiriat pur si simplu masina?
Pentru ca vreau sa beau alcool, pentru ca vreau sa dorm la intoarcere (daca mi-e somn), pentru ca vreau sa fac poze pe traseu, pentru ca pot.
Si poate nici n-am carnet...Posted Image

#273
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,626
  • Înscris: 12.12.2006
Si poate nu vrei sa-ti bati capul cu modul cam haotic de a se conduce in anumite tari.

#274
maiokoti2

maiokoti2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,310
  • Înscris: 18.11.2009
Salutari la toata lumea!

Anul asta vom merge prima oara in Tunisia, la Skanes. M-ar interesa unele lucruri, cum ar fi cam cat costa un SIM de date la ei, se ia de la aeroport? Daca doresc sa inchiriez o masina, cam cat ar costa? De Skanes e aproape si Monastir si Port El Kantaoui si nu doresc sa-mi petrec vacanta dor pe plaja.

Cei care ati mai fost, ce recomandati sa fie vizitat? Daca aveti unele sfaturi sau recomandari le astept cu cel mai mare interes!

#275
KENSINGTON

KENSINGTON

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 30.03.2005
Daca ați cumpărat careva cartela prepaid, cat costa și la ce operator e ok acoperirea in statiuni (Hammamet m-ar interesa) ?

#276
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,628
  • Înscris: 06.03.2005
Am luat eu anul trecut de la un chiosc de pe strada din zona aia, Medina mai exact, de la Orange, avea 20Gb si costa cam vreo 75 lei.Am consumat jumate din date in 7 zile si a fost hot spot pentru inca 2 telefoane.
Poza este facuta exact din dreptul chioscului Orange spre strada.

Attached Files



#277
KENSINGTON

KENSINGTON

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 30.03.2005
Am primit un SIM card încărcat cu 2 GB de la Ooredoo, gratuit, văd că stă pe 4g+.
Vroiam să cumpăr, dar au zis că primii 2 GB sunt free :) Voi reîncara daca va fi nevoie.

Edited by KENSINGTON, 23 June 2023 - 18:06.


#278
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.12.2016

View Postmaiokoti2, on 10 iunie 2023 - 20:59, said:

Salutari la toata lumea!

Anul asta vom merge prima oara in Tunisia, la Skanes. M-ar interesa unele lucruri, cum ar fi cam cat costa un SIM de date la ei, se ia de la aeroport? Daca doresc sa inchiriez o masina, cam cat ar costa? De Skanes e aproape si Monastir si Port El Kantaoui si nu doresc sa-mi petrec vacanta dor pe plaja.

Cei care ati mai fost, ce recomandati sa fie vizitat? Daca aveti unele sfaturi sau recomandari le astept cu cel mai mare interes!

Iti recomand sa citesti descrierea excursiei mele din 2022 si sa-ti alegi informatiile de acolo.
https://forum.softpe...4#entry29116816

#279
puzzlewood

puzzlewood

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 05.01.2007
Ce valuta e mai convenabil (ca si rata de schimb) sa folosesti in Tunisia USD sau EUR?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate