Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Neovo f417

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Malakai

Malakai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.10.2006
Salut. problema este in felul urmator. probleme am avut cu el de cand l-am cumparat de nou, de la cablu vga, cateodata cand il aprindeam mi se vedea verde imaginea, trebuia sa indoi putin cablul ca sa isi revina. de curand nu a mai vrut nici asa, si pana la urma mi s-a facut imaginea neagra, cand il mai miscam mi se mai vedea pentru putin timp, problema era exact de la mufa vga. M-am decis sa o desfac, si surpriza la mufa acolo erau mai multe fire rupte, de vre-o 3 saptamani sunt in cautare pe net de o schema pentru asta ,toate imaginile cu pini de culori, nici una nu se potriveste. Mai este si partea proasta ca cablul este cu 15 pini, si acum toate pe piata pe gasesti de 9 pini. si nici nu se potriveste. fiindca am cumparat un cablu nou si l-am taiat, am incercat sa ma iau dupa o schema cu pini, dar nu mi-a iesit. Daca a mai avut cineva probleme de genul, sau are o schema exacta pentru monitorul acesta, ma refer mai mult pe culori si sa imi spuna exact cu ce culori se imbina cablul de 9 si cablul de 15 pini ar fi ok.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate