Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Arrow (2012 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#325
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
ceva tot se intampla, nu stim ce a vorbit cu zeul ala in crossoveru trecut...de obicei cam pe acolo e crossoveru, pe la ep10, deci ar trebui sa existe o legatura

#326
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008

View PostVipeR85, on 01 mai 2019 - 09:57, said:

nope...olliver traieste pana la 80 de ani conform profetiei. deci...nu tine predictia ta. doar daca scenaristi's idioti si risca o revolta

joaca la risc baietii pana la urma. mie imi place incotro se indreapta insa :)

#327
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
merge, la inceput e bun, pe urma ca game of thrones ultimele 2 sezoane Posted Image)
nu m-a dezamagit asa tare pe final totusi :)
cica mai urmeaza o jumate de sezon

Edited by raydenel, 15 May 2019 - 14:12.


#328
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
mda..dragutz final. nu wow..dar ok. si are legatura cu finalul din flash.
se pare ca ne pregatesc pentru ceva "epic" din care bineinteles flash va supravietui(dohhhh...ca doar de-aia s-a sacrificat oliver) si deasemenea va reveni in lumea reala si oliver cumva. ca nah...si flash si arrow mai au in ultimul sezon doar 10 episoade si nu cred ca le umple pe toate cu "crisis on infinite earths".

cam multe se termina anul asta. era eroilor adevarati...incepe era pizdelor PC :)

#329
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
posibil ceva flash forward, sau poate ceva flashbackuri de cand era mia mica si singura, nu stiu daca il mai aduce inapoi, da ar fi tare sa fie cross de 10 episoade :)
nu stiam ca se termina si flash :(

#330
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
pai na...in pui mei, fara vibe, fara detective sherloquuueee, cu joe capitan, cu plasticul ala facand pe detectivul....si fara villain ce drac sa mai faca cu flash?
dupa ce l-a batut de l-a uscat pe devoe si savitar si cicada crezi ca vreun meta din oras va fi in stare sa se bata cu flash? inutil

#331
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
na, ca sa vezi....smecherila ala de-a facut pact cu olliver nu e chiar "observator". si ce alt villan suprem ne puteau baga? altul decat fracsu lu manhunter? facand echipa cu lex luthor cel atotinviat si omniprezent.

nush daca voi putea privi acest viitor crossover fara sa vomit curcubeu

#332
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Ce sa zic, aparent flash...forward-urile sunt o idee mai buna decat flashbacks pe o insula d'ampulea, dar nu cu mult. N-am idee de ce mai urmaresc serialul asta.

#333
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 02.09.2016
ARROW   SEASON 8 Superhero DC Official Trailer series, October 15.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/n80dMBysuOU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#334
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016
S08E01 se refera la un alt timeline pe un alt pamant. Pfff, au ramas fara idei si reinventeaza scenarii, nici eu nu stiu de ce ma mai uit...

#335
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
pai...tu te-ai uitat la tot episodul sau ai postat dupa 10 minute de vizionare?

normal ca inventeaza tot felul de cacaturi, ca daca n-ar inventa s-ar numi serialul "NCIS" sau "Tanar si nelinistit".

nu dispera, pamantul ala cu tot cu timeline-ul aferent a disparut. deci vor fi din nou pe timeline-ul care-ti convine episodul urmator. si nu mai boci mult, ca in decembrie pe 10...se gata sezonul. si serialul

#336
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
mie mi`a placut ideea, era de asteptat sa fie si ceva cu univers paralel avand in vedere ce urmeaza. chiar daca a fost slabut in ultima perioada, tot imi pare rau ca se termina :)

#337
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
eu inca nu pot trece peste fazele in care oliver ia bataie de la unu-altu...avand in vedere ca e smecherul smecherilor, cu pregatire de la cei mai buni si i-a invins pe cei mai buni.

#338
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016

View PostVipeR85, on 17 octombrie 2019 - 18:11, said:

nu dispera, pamantul ala cu tot cu timeline-ul aferent a disparut. deci vor fi din nou pe timeline-ul care-ti convine episodul urmator. si nu mai boci mult, ca in decembrie pe 10...se gata sezonul. si serialul

M-am uitat pana la sfarsitul episodului, unde din ce am inteles raman tot acolo, ca a mai aparut o complicatie. Trecand peste asta, ce e cu limbajul asta de mahala la tine?

Edited by 2Unlimited, 22 October 2019 - 08:56.


#339
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
ma, sigur nu ne-am uitat la acelasi episod...eu am vazut cum au deschis o gaura si au fugit repejor prin ea deoarece disparea universul ala si daca ramaneau acolo erau si ei "stersi" definitiv. da nah...fiecare se uita cum poate si pricepe ce vrea.

ps: te ofticasi bre? esti si tu vreun milenial din asta cu gleznutele la racoare si turul pantalonilor pana sub genunchi care se oftica si daca clipeste vreunu pe strada?

#340
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016
Da, ma oftic cand va vad/aud peste tot cu carnea in gura si vociferand nepasandu-va de cei din jur. Nici in concediile din alte tari nu scap de asta. Cat despre varsta, sunt suficient de trecut prin viata ca sa stiu ce inseamna sa fi facut armata.
Cat despre episod, eu eram convins ca se vor intoarce sa salveze acel univers. Are sens si ce ai spus tu, ramane sa vedem cum se va continua. Insa si daca ai fi fost critic de film, asta nu-ti scuza comentariul compus cu o superioritate si o aroganta vizibila din spatiu...

#341
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 13.12.2006
na...cum fu?

#342
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Fu tare... Gandit bine sezonul, nu te lasa sa ghicesti ce se va intampla...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate