Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Medic Urolog

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
lexa_forever

lexa_forever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 28.05.2007
As dori sa fac o operatie de frenotomie insa nu cunosc nici un doctor in bucuresti. daca imi poate recomanda cineva un medic urolog bun de preferat un prof dr. si la ce spital il pot gasi. Din ce stiam la Panduri ar trebui ins anu vreau sa dau peste un viitor ciomu. Gasisem un topic pe tema asta insa este de acum 7 ani. multumesc

#2
stan82

stan82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.12.2009
anul trecut m-am operat la spitalul sf. ioan ( clinica de urologie) la dr iordache valentin si dr multescu razvan. sunt foarte buni
http://urologie-sfan...o/personal.html

#3
GabrielaVasi

GabrielaVasi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.12.2012
Buna, Lexi,

Din Bucuresti eu iti recomand Centrul Medical Focus, unde il vei gasi pe Dr. Radu Constantiniu la sectia urologie. Am fost foarte multumita de tratamentul primit, si am mers si cu mama mea pe urma. Are program luni si joi dupaamiaza, dar poti suna inainte pentru o programare, sa te asiguri ca e liber pentru consultatie.

#4
stefania11

stefania11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.01.2013
Ce ma bucur ca am dat de topicul asta! Auzisem de medic, dar nu mai tineam minte unde il pot gasi. Trebuie sa merg cu sotul meu la un control pentru o a doua parere

#5
ricax25

ricax25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.02.2013
va salut am o problema cu rugamintea de a ma indruma s-au cu un sfat imi ingheata toata partea genitala ,piciorul stang si spatele dureri mari am facut ecografie abdominala totul a iesit normal ,am facut si o radiografie la coloana am discopatie lombara ,problema este ca am discutat cu doctorul zona genitala si piciorul nu-mi ingheata din cauza coloanei ,am 42 de ani Astept un sfat o zi buna multumesc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate