Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Crysis 3

- - - - -
  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#1
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010
Pe youtube.com e un film in care se anunta ca va apare Crysis 3.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yogRFJ9VXuc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
Dă la minutul 1:08 și compară-l cu acțiunea de la secunda 0:46 de la tine. :D Concluzia, e fals.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JpoabtbEJOI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Filmuletul e fals, dar Crysis 3 e relativ real. Mai trebuie sa avem cateva zile rabdare, deoarece Crytek va face un anunt oficial luna asta in legatura cu Crysis sau alt titlu de-al lor.

#4
dino_zaur12

dino_zaur12

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 136
  • Înscris: 01.04.2012
parca faceau far cry 3

#5
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008

 Hider141, on 12th April 2012, 17:27, said:

Filmuletul e fals, dar Crysis 3 e relativ real. Mai trebuie sa avem cateva zile rabdare, deoarece Crytek va face un anunt oficial luna asta in legatura cu Crysis sau alt titlu de-al lor.
Sper ca Crysis 3 sa fie ceva mai bun decat al doilea.
Primul a fost foarte bun :)

#6
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010
Si ar fi superb daca cerinte de system ar fi ca la Crysis 1 si 2.

 driftking91, on 12th April 2012, 15:54, said:

Dă la minutul 1:08 și compară-l cu acțiunea de la secunda 0:46 de la tine. :D Concluzia, e fals.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JpoabtbEJOI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Aha, am inteles. :)

#7
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011

 bogdy2008, on 12th April 2012, 23:38, said:

Sper ca Crysis 3 sa fie ceva mai bun decat al doilea.
Primul a fost foarte bun :)

Am jucat si primul si al doilea si sincer mie mi-a placut mai mult Crysis 2 decat primul.Are povestea mult mai buna decat primul.
Se pare ca in Crysis 3 vom avea arc.

Edited by RedStormAG, 13 April 2012 - 11:46.


#8
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011
Si uite si trailerul pentru Crysis 3
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5yEJSl5dRLg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Trebuie deja sa ma apuc de strans bani pentru upgrade la pc si cumparatul jocului.

#9
AirGod

AirGod

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 838
  • Înscris: 07.02.2012
Crysis 1 a fost primul joc care a unit grafică + control.
După primul Crysis(2 a fost mai mult o continuare scruta... sau l-am dus eu prea repede la capăt) au scos VS. om, au început să bage tot felul de gaze, am alergat după gaze cu arme PUTERNICE/MEGA PUTERNICE/ ULTRA PUTERNICE, nu prea mai găseai un adversar om pe acolo, asta îmi pare că lipsește și la asta.

#10
orlovisk

orlovisk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 24.08.2006

 AirGod, on 25th April 2012, 20:35, said:

Crysis 1 a fost primul joc care a unit grafică + control.
După primul Crysis(2 a fost mai mult o continuare scruta... sau l-am dus eu prea repede la capăt) au scos VS. om, au început să bage tot felul de gaze, am alergat după gaze cu arme PUTERNICE/MEGA PUTERNICE/ ULTRA PUTERNICE, nu prea mai găseai un adversar om pe acolo, asta îmi pare că lipsește și la asta.

La Crysis 1 si Crysis Warhead a lipsit implementarea pantomimei actorilor, lucru care l-au reparat in Crysis 2. Cine a jucat primul F.E.A.R. in toamna lui 2005 stie ce vreau sa spun prin introducerea in joc a miscarilor corporale ale actorilor reali. Acum orice shooter sau RPG care se respecta, lucreaza cu actori reali si introduce in joc miscarile lor.

#11
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

 orlovisk, on 10th May 2012, 20:57, said:

La Crysis 1 si Crysis Warhead a lipsit implementarea pantomimei actorilor, lucru care l-au reparat in Crysis 2. Cine a jucat primul F.E.A.R. in toamna lui 2005 stie ce vreau sa spun prin introducerea in joc a miscarilor corporale ale actorilor reali. Acum orice shooter sau RPG care se respecta, lucreaza cu actori reali si introduce in joc miscarile lor.
Pantomimă=Arta de a reprezenta idei și sentimente prin gesturi sau prin mimica feței;
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u6UawCzER6E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   uitați-vă primul minut... eu cred că originalul Crysis este mai OK în comparație cu Crysis 2. Plus că, Crysis 2 nici nu poate fi considerat crysis. Grafica consolizată a stricat ...

#12
orlovisk

orlovisk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 24.08.2006

 TurocK, on 12th May 2012, 20:58, said:

Pantomimă=Arta de a reprezenta idei și sentimente prin gesturi sau prin mimica feței;
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u6UawCzER6E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   uitați-vă primul minut... eu cred că originalul Crysis este mai OK în comparație cu Crysis 2. Plus că, Crysis 2 nici nu poate fi considerat crysis. Grafica consolizată a stricat ...

ma rog, in film se vede ca s-a lucrat cu actori, dar in timpul jocului, cand tragi in oponenti, nu vezi mare lucru, toti cad la fel lati;

Jocul actorilor in combat se vede si mai bine in jocuri ca COD MW2 si MW3. E peste Crysis, dar grafica din Crysis a ramas de neegalat din 2007 si pana acum.

#13
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
O sa fie un joc bun dupa cum se vede din urmatoarele screenshot-uri. Arcul ala o sa faca ravagii prin joc :naughty: .

#14
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,763
  • Înscris: 09.05.2005
Au aparut si cerinte de sistem pentru Crysis 3

#15
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 11.09.2011

 LensFlare, on 03 decembrie 2012 - 22:32, said:

i7.......... tre' sa fii cretin sa-ti cumperi i7 doar pentru gaming, ma rog ai in plus 5-10 fps fata de un i5, mare vrajeala.
Marketingul asta frate....

#16
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012
Plus ca am credinta ca jocul va putea fi jucal cu setarile pe High pe o placa video Radeon HD 6670. Posted Image
Nu are rost sa te complici cu piese mai puternice, ce e acum in pc va merge fara problem.

Edited by EnterpriseGTX, 22 December 2012 - 02:02.


#17
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012
La mine in PC, jocurile merg mai bine pe Windows 8 decat pe Windows 7.
Si grafica e altfel.

#18
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Ce placa video ai?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate