Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Crysis 3

- - - - -
  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#1
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010
Pe youtube.com e un film in care se anunta ca va apare Crysis 3.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yogRFJ9VXuc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,732
  • Înscris: 28.12.2008
Dă la minutul 1:08 și compară-l cu acțiunea de la secunda 0:46 de la tine. :D Concluzia, e fals.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JpoabtbEJOI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Filmuletul e fals, dar Crysis 3 e relativ real. Mai trebuie sa avem cateva zile rabdare, deoarece Crytek va face un anunt oficial luna asta in legatura cu Crysis sau alt titlu de-al lor.

#4
dino_zaur12

dino_zaur12

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 136
  • Înscris: 01.04.2012
parca faceau far cry 3

#5
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008

 Hider141, on 12th April 2012, 17:27, said:

Filmuletul e fals, dar Crysis 3 e relativ real. Mai trebuie sa avem cateva zile rabdare, deoarece Crytek va face un anunt oficial luna asta in legatura cu Crysis sau alt titlu de-al lor.
Sper ca Crysis 3 sa fie ceva mai bun decat al doilea.
Primul a fost foarte bun :)

#6
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010
Si ar fi superb daca cerinte de system ar fi ca la Crysis 1 si 2.

 driftking91, on 12th April 2012, 15:54, said:

Dă la minutul 1:08 și compară-l cu acțiunea de la secunda 0:46 de la tine. :D Concluzia, e fals.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JpoabtbEJOI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Aha, am inteles. :)

#7
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011

 bogdy2008, on 12th April 2012, 23:38, said:

Sper ca Crysis 3 sa fie ceva mai bun decat al doilea.
Primul a fost foarte bun :)

Am jucat si primul si al doilea si sincer mie mi-a placut mai mult Crysis 2 decat primul.Are povestea mult mai buna decat primul.
Se pare ca in Crysis 3 vom avea arc.

Edited by RedStormAG, 13 April 2012 - 11:46.


#8
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 18.11.2011
Si uite si trailerul pentru Crysis 3
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5yEJSl5dRLg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Trebuie deja sa ma apuc de strans bani pentru upgrade la pc si cumparatul jocului.

#9
AirGod

AirGod

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 838
  • Înscris: 07.02.2012
Crysis 1 a fost primul joc care a unit grafică + control.
După primul Crysis(2 a fost mai mult o continuare scruta... sau l-am dus eu prea repede la capăt) au scos VS. om, au început să bage tot felul de gaze, am alergat după gaze cu arme PUTERNICE/MEGA PUTERNICE/ ULTRA PUTERNICE, nu prea mai găseai un adversar om pe acolo, asta îmi pare că lipsește și la asta.

#10
orlovisk

orlovisk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 24.08.2006

 AirGod, on 25th April 2012, 20:35, said:

Crysis 1 a fost primul joc care a unit grafică + control.
După primul Crysis(2 a fost mai mult o continuare scruta... sau l-am dus eu prea repede la capăt) au scos VS. om, au început să bage tot felul de gaze, am alergat după gaze cu arme PUTERNICE/MEGA PUTERNICE/ ULTRA PUTERNICE, nu prea mai găseai un adversar om pe acolo, asta îmi pare că lipsește și la asta.

La Crysis 1 si Crysis Warhead a lipsit implementarea pantomimei actorilor, lucru care l-au reparat in Crysis 2. Cine a jucat primul F.E.A.R. in toamna lui 2005 stie ce vreau sa spun prin introducerea in joc a miscarilor corporale ale actorilor reali. Acum orice shooter sau RPG care se respecta, lucreaza cu actori reali si introduce in joc miscarile lor.

#11
TurocK

TurocK

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 08.11.2008

 orlovisk, on 10th May 2012, 20:57, said:

La Crysis 1 si Crysis Warhead a lipsit implementarea pantomimei actorilor, lucru care l-au reparat in Crysis 2. Cine a jucat primul F.E.A.R. in toamna lui 2005 stie ce vreau sa spun prin introducerea in joc a miscarilor corporale ale actorilor reali. Acum orice shooter sau RPG care se respecta, lucreaza cu actori reali si introduce in joc miscarile lor.
Pantomimă=Arta de a reprezenta idei și sentimente prin gesturi sau prin mimica feței;
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u6UawCzER6E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   uitați-vă primul minut... eu cred că originalul Crysis este mai OK în comparație cu Crysis 2. Plus că, Crysis 2 nici nu poate fi considerat crysis. Grafica consolizată a stricat ...

#12
orlovisk

orlovisk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 24.08.2006

 TurocK, on 12th May 2012, 20:58, said:

Pantomimă=Arta de a reprezenta idei și sentimente prin gesturi sau prin mimica feței;
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/u6UawCzER6E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   uitați-vă primul minut... eu cred că originalul Crysis este mai OK în comparație cu Crysis 2. Plus că, Crysis 2 nici nu poate fi considerat crysis. Grafica consolizată a stricat ...

ma rog, in film se vede ca s-a lucrat cu actori, dar in timpul jocului, cand tragi in oponenti, nu vezi mare lucru, toti cad la fel lati;

Jocul actorilor in combat se vede si mai bine in jocuri ca COD MW2 si MW3. E peste Crysis, dar grafica din Crysis a ramas de neegalat din 2007 si pana acum.

#13
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
O sa fie un joc bun dupa cum se vede din urmatoarele screenshot-uri. Arcul ala o sa faca ravagii prin joc :naughty: .

#14
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
Au aparut si cerinte de sistem pentru Crysis 3

#15
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 11.09.2011

 LensFlare, on 03 decembrie 2012 - 22:32, said:

i7.......... tre' sa fii cretin sa-ti cumperi i7 doar pentru gaming, ma rog ai in plus 5-10 fps fata de un i5, mare vrajeala.
Marketingul asta frate....

#16
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012
Plus ca am credinta ca jocul va putea fi jucal cu setarile pe High pe o placa video Radeon HD 6670. Posted Image
Nu are rost sa te complici cu piese mai puternice, ce e acum in pc va merge fara problem.

Edited by EnterpriseGTX, 22 December 2012 - 02:02.


#17
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012
La mine in PC, jocurile merg mai bine pe Windows 8 decat pe Windows 7.
Si grafica e altfel.

#18
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Ce placa video ai?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate