Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...
 Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...
 

RCS a început ofensiva cu smartphone iPhone, Samsung și Nokia.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2999 replies to this topic

#2953
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 03.02.2005
@deliratu, te rog sa nu continui sa-i mai oferi mai multe informatii, deja ai facut-o si zic ca ai facut destule in acest sens.
Nu trebuie sa dovedesti nimic si nu castigi nimic daca tot alimentezi aceasta discutie nefericita.

Edited by Ciubex, 05 April 2013 - 23:08.


#2954
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Ce informatii a oferit ? Un contract fara numar, cu PJ sus, fiind reprezentat al unei firme ? De parca tu nu ai oferit despre tine suficiente informatii , cand ai cumparat apartamentul pe varf de bula.

Edited by ad-bloc, 05 April 2013 - 23:09.


#2955
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 03.02.2005
@ad-bloc, avand in vedere ca tu crezi ca e un fals asta e. Eu nu-mi doresc sa te conving de ceva, dar nu mi se apre constructiva o asemenea discutie. Ok, am inteles ca nu crezi asta e, ne-ai transmis mesajul, hai sa mergem mai departe cu informatii utile sau daca nu avem informatii sa ne abtinem de la comentarii inutile.

#2956
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Ma crezi ca mi se rupe, dar dupa cum vezi numai naivii mai cred ca exista oferta. Nici macar daca abonamentul are 20 Gb nu a raspuns !

Posibii sa fi vandut 50, chiar nu-mi pasa , asta este un topic in care observi drama si gusti umorul, in rest si eu am fost nevoit sa pun o poza cu laptopul pe aria Mac deh nu paream credibil. Am greșit cu apartamentul ?

Cand o sa intelegi ca esti Gigi GSM daca nu apari aici, hai sa ne gandim numai la garanția continentala de un an, la ce conditii impune Apple operatorilor telecom greu sa apari cu oferta săteasca.

Attached Files


Edited by ad-bloc, 05 April 2013 - 23:41.


#2957
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

View Postad-bloc, on 05 aprilie 2013 - 23:24, said:

Ma crezi ca mi se rupe, dar dupa cum vezi numai naivii mai cred ca exista oferta. Nici macar daca abonamentul are 20 Gb nu a raspuns !

Posibii sa fi vandut 50, chiar nu-mi pasa , asta este un topic in care observi drama si gusti umorul, in rest si eu am fost nevoit sa pun o poza cu laptopul pe aria Mac deh nu paream credibil. Am greșit cu apartamentul ?

Cand o sa intelegi ca esti Gigi GSM daca nu apari aici, hai sa ne gandim numai la garanția continentala de un an, la ce conditii impune Apple operatorilor telecom greu sa apari cu oferta săteasca.

ad-bloc, te rog, in numele colegilor de forum sa prezinti o dovada ca ai mai mult de 12 ani de la nastere. Multumesc!
Pentru cazul in care aduci iar aminte de discutia referitoare la "mortul trebuie sa plateasca", preventiv, uite un link: http://goo.gl/kpx2E

#2958
adrian81

adrian81

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,105
  • Înscris: 13.04.2006
Ad-bloc hai ca deja ești penibil. La gară cu tine și fugi la Constanța! Pot confirma și eu ca ăla e un contract autentic și nu dă nimeni doi bani dacă crezi sau nu. Mai bine fugi și te uită la Duck Tv

#2959
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Hei, Duck TV e dragut ! :)

#2960
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,895
  • Înscris: 26.02.2010
Baby tv, cred ca il linisteste si numai plange dupa i5, in felul acesta mai uita de smartphonurile de la rds.

#2961
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Vad ca aveti cunostinte avansate despre programele pentru copii, nu prea imi pun eu mintea cu angajatii sau progeniturile lor ( daca este nevoie sa aflu cum este privit RDS-ul trag un ochi pe FB ), dar tin sa va amintesc ca este interzis sa scrieti pe un topic despre oferta sateasca.

Cat despre oferta RDS-ul troleaza fin abonatii hardcore care stau in sate si asteapta oferta. Noroc ca intr-un an scapam de 20 % de angajati si lucrurile o sa revina in matca lor. Ma intrebam si eu de unde dragostea asta pentru un operator telecom care isi bate joc constant de abonati, cu angajati care vand decodoare , telefoane dupa reguli numai de ei stiute.

Edited by ad-bloc, 06 April 2013 - 09:44.


#2962
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Si noi ne intrebam de unde atata pasiune ain a arunca cu rahat intr-o companie cu care nu ai nicio legatura... Ai sute de comentarii in care nu spui absolut nimic. Ai nevoie de atentie?

#2963
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Ce puii mei te bagi in comentariile mele, exista ignore si gata. ( mai ales ca te-am bagat imediat dupa ce spuneai ca mortu' plateste). Te faci ca nu intelegi, trebuie sa-ti desenez :

Attached Files


Edited by ad-bloc, 06 April 2013 - 09:58.


#2964
alexandrua42

alexandrua42

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 07.03.2008

View Postad-bloc, on 06 aprilie 2013 - 09:39, said:

Vad ca aveti cunostinte avansate despre programele pentru copii, nu prea imi pun eu mintea cu angajatii sau progeniturile lor ( daca este nevoie sa aflu cum este privit RDS-ul trag un ochi pe FB ), dar tin sa va amintesc ca este interzis sa scrieti pe un topic despre oferta sateasca.

Cat despre oferta RDS-ul troleaza fin abonatii hardcore care stau in sate si asteapta oferta. Noroc ca intr-un an scapam de 20 % de angajati si lucrurile o sa revina in matca lor. Ma intrebam si eu de unde dragostea asta pentru un operator telecom care isi bate joc constant de abonati, cu angajati care vand decodoare , telefoane dupa reguli numai de ei stiute.

dupa cum observi acel contract are stampila rcs&rds si nu are acel dreptunghi cu "specimen", niciun contract "in alb" cum spui tu nu are stampila,

#2965
doktoru

doktoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,413
  • Înscris: 30.12.2005
@deliratu.
Ok, am inteles. Q.E.D.!
Iar cu "apelative la adresa mea"... daca te-ai simtit... nu stiu cum, imi cer scuze, dar printr-o analogie "metaforica" plecata de la nick-ul tau mi-a iesit "ametitu".

Edited by doktoru, 06 April 2013 - 10:03.


#2966
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
De astea fac si eu cat ma tine tonerul. ( macar daca o punea mai drept sa folosesc Abby fine reader ) In rest explicatia cu PJ este halucinanta iar marimea campului CNP arata ca am trecut la coduri mai mici de seria.

Nu-mi amintesc sa am o scanare sau o fotografie care sa nu aiba in Exif descrierea camerei indiferent care o fi aia. Pana si la ss scrie : captura de ecran, data, iar daca stau si ma gandesc mai bine nu am vazut posturile tale guturale cand aveai 90/0,9 cand s-a cernut barbatii de baieti ( adica angajatii de userii normali )

Edited by ad-bloc, 06 April 2013 - 10:09.


#2967
alexandrua42

alexandrua42

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 07.03.2008

View Postad-bloc, on 06 aprilie 2013 - 10:00, said:

De astea fac si eu cat ma tine tonerul. ( macar daca o punea mai drept sa folosesc Abby fine reader ) In rest explicatia cu PJ este halucinanta iar marimea campului CNP arata ca am trecut la coduri mai mici de seria.
acel contract are stampila rcs&rds, "prepara" tu un contract rds autentic cu stampila

#2968
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,892
  • Înscris: 26.03.2012
Pai ma duc la angajat deceniului si ii cer stampila, ce o fi atat de greu ? Daca sunt angajat as avea logic acces la o stampila amărâta. Cred ca problema ta este mai sus sau mai jos, acolo trebuie sa combati, de fapt am vazut cunostiintele tale economice.

#2969
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007
Daca tu iti faci o parere dupa ceea ce scrie lumea pe FB, inseamna ca am avut dreptate in cee ce priveste varsta ta.

Edited by filip.serban, 06 April 2013 - 10:15.


#2970
alexandrua42

alexandrua42

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 07.03.2008

View Postad-bloc, on 06 aprilie 2013 - 10:11, said:

Pai ma duc la angajat deceniului si ii cer stampila, ce o fi atat de greu ? Daca sunt angajat as avea logic acces la o stampila amărâta. Cred ca problema ta este mai sus sau mai jos, acolo trebuie sa combati, de fapt am vazut cunostiintele tale economice.


ghinionul tau face ca eu am lucrat la rds fix pe partea de contracte, cei din pop au "acces" la stampila dar cei din teren nu au stampila, chiar te rog sa te duci la angajat si sa-i ceri o stampila. te rog sa faci rost de un contract in alb cu stampila rds-rcs

Edited by alexandrua42, 06 April 2013 - 10:19.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate