Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 

Display samsung pl20

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bikelover01

bikelover01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 15.11.2011
Salut. Acum vreo jumatate de an am achizitionat un aparat foto samsung pl20 (http://www.samsung.c.../EC-PL20ZZBPBE3) de pe magazinul online domo.Totul perfect pana acum cateva zile cand am avut un mic accident si aparatul meu a cazut si sa spart displayul (un display: 2,7" (6,9 cm), 230 K).Intrebarea mea este unde as putea gasii un astfel de display sau cat costa sa stiu la cat sa ma astept sa dau la garantie,sa vad daca merita reparatia sau mai bine achizitionez un aparat nou.Pe aparat am dat 400 ron.Mersi anticipat.

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,882
  • Înscris: 06.01.2008
Daca vrei sa iei alt display iti recomand sa-l achizitionezi de pe ebay, deoarece il gasesti la 25-50% din pretul ce-l are in tara, indiferent ca ar fi din magazin sau de pe okazii.

#3
cat3y3_2003

cat3y3_2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 09.02.2008

View Postbikelover01, on 21st March 2012, 16:01, said:

Salut. Acum vreo jumatate de an am achizitionat un aparat foto samsung pl20 (http://www.samsung.c.../EC-PL20ZZBPBE3) de pe magazinul online domo.Totul perfect pana acum cateva zile cand am avut un mic accident si aparatul meu a cazut si sa spart displayul (un display: 2,7" (6,9 cm), 230 K).Intrebarea mea este unde as putea gasii un astfel de display sau cat costa sa stiu la cat sa ma astept sa dau la garantie,sa vad daca merita reparatia sau mai bine achizitionez un aparat nou.Pe aparat am dat 400 ron.Mersi anticipat.


   Salut.Display de PL20 la 100Ron.Daca doresti da-mi un PM.Numai bine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate