Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Un Pic De Ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
diamal

diamal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.10.2005

:cursing:
Am o mare problema cu a mea camera care a inceput sa faca ceva figuri si sa nu ne mai intelegem ca pana acum :angry: . Poate careva dintre voi a mai intampinat asemenea probleme si ma poate ajuta.
Camera o am de vreo 2 anisori, timp in care s-au facut foooarte multe poze. La ultimele doua descarcari a inceput sa nu mai descarce toate pozele. (la prima cateva, iar acum cred ca sunt vreo 20-30 de poze). Care sa fie motivul?? cardul de memorie se poate uza?? sau .... ce naiba, nici nu stiu la ce sa ma gandesc. Sunt niste poze facute in concediu si la care tin foarte mult. :coolspeak:  As vrea totusi sa le recuperez cumva.  :worthy: Va multumesc:peacefingers:



#2
TheGod

TheGod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 29.06.2005
verifica cardul .. punandul intrun card reader sau in alt aparat .. daca nu merge inseamna ca este cardul ! daca merge probleme cu aparatul ...  
De cate ori ai formatat cardul ?

#3
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Cardul are o viata limitata, zic producatorii. Eu nu le-am formatat niciodata, inca nu mi-au facut probleme (am un sony din 2003). Si am facut vreo 35k poze cu aparatul (pe 4 carduri). Incearca si cu un card imprumutat. Pt recuperare incearca, daca merge sa acceseze cardul:

http://www.pcinspect.../uk/welcome.htm

#4
bodox2

bodox2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 475
  • Înscris: 24.05.2004

 H725, on Oct 16 2005, 01:56, said:

Eu nu le-am formatat niciodata

s-a mai vb pe forum despre formatare sau stergere si cam toti spuneau ca formatarea e mai buna...
ai un motiv pt care nu formatezi ?

#5
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

 bodox2, on Oct 16 2005, 10:21, said:

s-a mai vb pe forum despre formatare sau stergere si cam toti spuneau ca formatarea e mai buna...
ai un motiv pt care nu formatezi ?

Le iau cu cut si paste. Cea mai simpla metoda de copiere.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate