Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis
 Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire
 Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 

a little problem

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Iinsane

Iinsane

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.01.2012
Bună ziua și la multi tuturor ce poarta numele de Ion/Ioana/Ionuț etc. Deci problema mea este următoarea. Dispun de o temă, în flash player mai exact și aș dori să îi aduc câteva modficări dacă se poate, aș dori să îi schimb url-urile, mai exact când dai click pe un buton să te redirecționeze pe un anumit link setat de tine, și aș dori să îi mai lărgesc puțin afișarea. mai exact un background făcut în photoshop și atașat fișierului în cauză. Eu unul mă chinui de câteva zile și nu ajung din păcate la nici un rezultat și din această pricină apelez la membrii softpedia, dacă m-ați ajuta aș fi recunoscător. TEMPLATE!. Am pus și un link cu template-ul să se știe exact despre care este și .. dacă se poate ca cineva să mă ajute ar fi ok. Multumeșc frumos.

#2
Iinsane

Iinsane

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.01.2012
bump, chiar nimeni nu are habar de această problemă ?

Edited by Iinsane, 07 January 2012 - 14:25.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate