Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Touch (serial FOX)

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Kiefer Southerland este aici Martin Bohm, un fost jurnalist ramas vaduv dupa 11 septembrie. Fiul sau mut si autist,  Jacob "Jake" Bohm are 11 ani si este obsedat de numere, capabil sa prezica evenimente din viitor.

Touch vine de la creatorul serialului Heroes, Tim Kring, Fox descriindu-l ca "o drama in care stiinta se intersecteaza cu supranaturalul".

Primul sezon va avea 13 episoade, cu un preview programat pe 25 ianuarie.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NqOg6uucP-g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Uny, 07 January 2012 - 00:29.


#2
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011
Pun Heroes pe lista serialelor slabe/mediocre.

Ideea serialului, in sine, pare originala.

#3
sandel_u

sandel_u

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 21.11.2009
Vorbind strict de primul sezon din heroes a fost super. Doar primul sezon a fost facut de TIM, restul sezoanelor au fost asa slabe din cauza ca a plecat.
Probabil si serialul asta o sa merite vazut.

#4
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011

 sandel_u, on 7th January 2012, 00:33, said:

Vorbind strict de primul sezon din heroes a fost super. Doar primul sezon a fost facut de TIM, restul sezoanelor au fost asa slabe din cauza ca a plecat.
Probabil si serialul asta o sa merite vazut.

Primul sezon a fost bun, tin minte ca imi placea blonda.
Dupa aceea, a devenit enervanta povestea, multe chestii nu aveau sens.
A mai salvat putin finalul Robert Knepper, un actor genial, in opinia mea.

[ https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/36931_137381359614674_100000284326363_292685_1148818_a.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
sandel_u

sandel_u

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 21.11.2009
Primul sezon ar trebui sa il iei in considerare si nu cred ca ar trebui sa il pui la slabe/mediocre.
Eu unul stiu sigur ca o sa acord o sansa acestui serial Touch.

#6
flowalx

flowalx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 25.02.2007
pare interesant...o sa il incerc!

#7
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011

 sandel_u, on 7th January 2012, 01:02, said:

Primul sezon ar trebui sa il iei in considerare si nu cred ca ar trebui sa il pui la slabe/mediocre.
Eu unul stiu sigur ca o sa acord o sansa acestui serial Touch.

Am luat in considerare sezonul intai. E unul bun. Combinat cu celelalte 3 care au fost slabe, nu pot sa il consider decat un serial mediocru, chiar slab.

#8
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,178
  • Înscris: 16.10.2008
http://www.imdb.com/title/tt1821681/
A vazut cineva primul episod?
Eu l-am vazut si cumva mi-a placut. Sigur ca sunt multe chestii prea a l'americaine pt. gustul meu ,dar merge.

#9
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Sper sa nu devina ca Alcatraz sau Person of Interest, cazul si episodul. Prea interesant subiectul sa-l omoare din fasa. Oricum, ep-pilot a fost cel mai bun dintre toate serialele noi ale iernii. :)

#10
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
E GROAZNIC!!!!

Eu l-am vazut pe kiefer in rolul lui jack bauer. kiefer a mai fost intr-un rol de politist, intr-un film prin 90 si ceva, a mai fost intr-un film despre prizonierii in japonia sau cum o fi.. deci omul a atras audienta prin felul lui original de a fi.

Dar el e un biet lucrator la aeroport, DAR CULMEA, are un fel de penthouse, in orice caz, are un apartament fara ziduri, d-ala spatios, frigider bengos, laptop apple sau dell parca, are telefoane furate din aeroport, toate sau aproape toate cu touch (lol), presupun ca si copilul ala beneficiaza de servicii care sunt costisitoare de fel...
e complet nerealist...
si prea e tras de par cu copilul ala, prea a gasit kiefer combinatia cifrelor, pentru un biet lucrator..
a, da, stiu ca veti spune ca el a mai fost nu stiu ce altceva in viata, de fapt, multe alte lucruri.
pe pariu ca in episodul 2 (nu stiu cand va fi..) va face echipa cu tipa aia si vor salva pe cineva in fiecare episod.
:puke:

#11
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007

 bogdan_boss, on 6th February 2012, 21:12, said:

E GROAZNIC!!!!

Eu l-am vazut pe kiefer in rolul lui jack bauer. kiefer a mai fost intr-un rol de politist, intr-un film prin 90 si ceva, a mai fost intr-un film despre prizonierii in japonia sau cum o fi.. deci omul a atras audienta prin felul lui original de a fi.

Dar el e un biet lucrator la aeroport, DAR CULMEA, are un fel de penthouse, in orice caz, are un apartament fara ziduri, d-ala spatios, frigider bengos, laptop apple sau dell parca, are telefoane furate din aeroport, toate sau aproape toate cu touch (lol), presupun ca si copilul ala beneficiaza de servicii care sunt costisitoare de fel...
e complet nerealist...
si prea e tras de par cu copilul ala, prea a gasit kiefer combinatia cifrelor, pentru un biet lucrator..
a, da, stiu ca veti spune ca el a mai fost nu stiu ce altceva in viata, de fapt, multe alte lucruri.
pe pariu ca in episodul 2 (nu stiu cand va fi..) va face echipa cu tipa aia si vor salva pe cineva in fiecare episod.
:puke:
Eu ma vazut primu' episod,mia placut faptul ca kiefer mai inhata din cand in cand telefoane,sau cum a ajuns telefonul sa promoveze un artist necunoscut.
Serialul asta mi se pare mai mult un miniserial cu o tinta:
-faci 3 episoade si testezi ratingu' daca merita continuat serialul,da n-are rating are finalitate,in ritmul cum o sa fie pus pe ecran serialul imi imaginez ca la capitolul rating o sa stea cam prost.

#12
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,178
  • Înscris: 16.10.2008
Care 3 ca au facut abia unu'?" Maybe they just runned out of cell phones"

#13
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
pe imdb apar 3 episoade la sezonul 1,n-am zis ca s-au difuzat,sau vor fi difuzate.

Edited by dawin45, 26 February 2012 - 17:37.


#14
ovidiufgs

ovidiufgs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 689
  • Înscris: 17.04.2007
Pentru cine e interesat, a inceput sezonul 2. Are deja 3 episoade. Si, cel putin pentru mine, e foarte interesant, daca tin cont ca e doar un serial.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate