Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebare motor auto

Opel Astra K

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...
 Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...
 Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu
 

Palton in Timisaora ?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
eddy999

eddy999

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.12.2011
Buna ziua,

Sunt din apropiere de Timisoara...

Sunt baiat, dar nu am gasit o rubrica corespunzatoare decat la femei, de aceea intreb aici... oricum, femeile umbla mult pe la magazine si presupun ca stiu si unele pentru barbati...

Vreau sa imi cumpar un palton din Tmisoara si as vrea sa stiu un magazin de calitate cu preturi acceptabile....

Ma intereseaza un model deosebit, in sensul ca nu e facut din doar 2 nasturi si restu'material simplu. Si as vrea sa fie putin mai stramt, ca sa se pastreze cat de cat forma spatelui (V) , bratelor, umerilor...


Prin centru am vazut doar paltoane scumpe ( 500-700 RON ) si modele cam naspa (conice,simple, care doar atarna pe tine ca un cearceaf) , in Mall presupun ca e foarte scump si nici nu am fost pana acum...
Iar in piete (Aurora,Mehala) nici nu are rost sa ma gandesc ca voi gasi...

Astept sfaturi....

Multumesc anticipat....

Attached Files



#2
battman

battman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 05.04.2011
Eu mi-am luat de la Arad din Ziridava. Nu arata exact ca cel din poza dar seamana. Are gluga dar daca vrei poti sa o iei jos. Este facut in romania(cluj parca), dar crede-ma este de calitate. Eu mi-am cautat un palton mai bine de jumatate de an, si pana la urma am gasit acolo unde chiar nu ma asteptat :). Eu am dat 380 lei pe el acum 2 saptamani.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate