Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

restaurante prin bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,050
  • Înscris: 02.09.2005

 ynocentzya, on Oct 18 2005, 22:06, said:

calipso


Restaurantul manelelor... :death:

#20
rsch

rsch

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 08.08.2005
Brown Sugar, la IOR pe langa lac.
e terasa, da' tocmai asta e frumos. Acolo au mia multe terase, daca o iei pe aia mai din spate (cea mai mica) ar fi f bine. Chit ca restul terasei era plin-ochi, nici ca n-eau deranjat--djul a stiut sa-si puna muzica astfel incat sa nu se auda nika altceva.

#21
ynocentzya

ynocentzya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 05.08.2004

 jericho, on Oct 19 2005, 09:54, said:

Restaurantul manelelor... :death:


wrong..... muzica o faci tu.... nu ti-o impune nimeni...

#22
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,050
  • Înscris: 02.09.2005

 ynocentzya, on Oct 20 2005, 22:08, said:

wrong..... muzica o faci tu.... nu ti-o impune nimeni...

Las' ca stii tu foarte bine la ce ma refer...

#23
ynocentzya

ynocentzya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 05.08.2004
normal ca stiu ca mi-a mancat cativa ani din viata.... dar tu doar inkiriezi restaurantul+ospatari, nicidecum lautarii sau "fauna" care era inainte acolo

#24
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
Sangria pe Caderea Bastiliei. Foarte frumos. Pretul insa a fost cam mare. 2.400.000/persoana.
Dar a meritat spun eu. Incap cam 100.

#25
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 rsch, on Oct 20 2005, 00:56, said:

Brown Sugar, la IOR pe langa lac.
mi se pare cam si mai sunt si chelneri nesimtiti.

#26
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

 zuppy, on Oct 22 2005, 15:47, said:

mi se pare cam si mai sunt si chelneri nesimtiti.
oops  :rolleyes:
mi se pare cam scump si mai sunt si chelnerii nesimtiti.

Edited by zuppy, 22 October 2005 - 23:36.


#27
Tropy

Tropy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 28.04.2005
am cautat si eu restaurant si m-am oprit la Parc Herastrau
foarte frumos ... si sala si terasa ... preturi decente. baga un ochi pe herastrau punct ro .

#28
martipan4U

martipan4U

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.10.2005
Club YDA - pe malul lacului Floreasca. Am avut nunta in iulie acolo si a iesit foarte bine ( in sensul ca ne-au furat intr-un mod decent. ;) )
Meniul este 35 Euro/pers...sau cel putin asa a fost anul asta...si in banii astia intra, pe langa mancare, apa minerala ai plata la discretie, cafea la discretie, fructele, tortul, covrigei, alune...etc.
Merita sa incerci.

#29
maftu

maftu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.11.2005

 gabbbi, on Oct 9 2005, 12:00, said:

Help!!!!!!!!!!!
   La anul o sa ma casatoresc si nunta va fi aici,in bucuresti.Pb e ca multe din restaurantele frumoase si relativ decente ca preturi sunt deja inchiriate!:((
  Daca e cineva printre voi care a trecut de curand prin asa ceva please help me cu niste oferte,linkuri, orice e binevenit!  :kisstogether:


eu am avut nunta pe 18 sept la Romanian Catering...o sala foarte draguta..poti sa te uiti pe www.romaniancatering.ro...meniul a fost de 23 euro fara bautura pe care o aduci de acasa...servirea a fost foarte buna, fara furaciuni si alte chestii d`astea plus ca nu mi-a cerut alti bani pentru ospatari....eu am facut comanda pentru 110 tacamuri, mi-au venit 95 invitati si am platit 95 tacamuri * 23 euro minus avansul de 300 euro pe care l-am dat, plus 175 euro muzica

oricum eu unul am fost foarte multumit

#30
Alexadi

Alexadi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 16.11.2002
Eu pe 8 octombrie am facut nunta la Casa Ardeleneasca -Caredy. F frumos, mancarea absolut excelenta, bine organizati, bautura am adus-o noi si nu au furat. De asemenea, banii pt chelneri erau daca vroiam noi, nu 10% dati inainte cum ni s-au cerut in alte parti. Meniul a fost la 1,1 mil, dar avand in vedere calitatea mancarii, merita si mai mult.

#31
bogro

bogro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 28.04.2004
Stiti ceva de BESTCHEF? E in cadrul hotelului Lido...

#32
l3st@t

l3st@t

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.02.2005

 maftu, on Nov 14 2005, 09:47, said:

eu am avut nunta pe 18 sept la Romanian Catering...o sala foarte draguta..poti sa te uiti pe www.romaniancatering.ro...meniul a fost de 23 euro fara bautura pe care o aduci de acasa...servirea a fost foarte buna, fara furaciuni si alte chestii d`astea plus ca nu mi-a cerut alti bani pentru ospatari....eu am facut comanda pentru 110 tacamuri, mi-au venit 95 invitati si am platit 95 tacamuri * 23 euro minus avansul de 300 euro pe care l-am dat, plus 175 euro muzica

oricum eu unul am fost foarte multumit

Da domnule, un restaurant care merita, muzica, mancare, servire a la carte. Eu am avut pe 15.11.2005 acolo si domn' Petre mi-a zis ca oricum anul care vine e full, dar merita incercat.
[ http://img390.imageshack.us/img390/8918/img10187zu.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by l3st@t, 27 November 2005 - 21:13.


#33
sibidumitru

sibidumitru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 07.03.2006

 gabbbi, on Oct 9 2005, 13:00, said:

Help!!!!!!!!!!!
   La anul o sa ma casatoresc si nunta va fi aici,in bucuresti.Pb e ca multe din restaurantele frumoase si relativ decente ca preturi sunt deja inchiriate!:((
  Daca e cineva printre voi care a trecut de curand prin asa ceva please help me cu niste oferte,linkuri, orice e binevenit!  :kisstogether:
in intersectie la SOCULUI deasupra la BNR se numeste CORAL supercalitate la preturi derizorii si credeti ma stiu ce spun am lucrat in bransa in ROMANIA si acum stau in strainatate si am fost in multe restaurante de cite ori vin in tzara.Mai bine ca la ei nu am gasit.Si fa o proba inainte sa iei o decizie dar garantez ptr calitate cinste ....orice.Poti sa spui ca eu iam recomandat ....sar putea sa ajute....Daca vrei tzeapa dute la aia prin hersatrau....am fost odata la FITZE.....e CEA MAI MARE TZEAPA.......nici sa nu intrati....iar ptr cine vrea un bar intim incearca BLX str POLONA nr 24-26 e super sa te duci cu fata si nu scump.....BAFTA

#34
Ana_Karr

Ana_Karr

    Ana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,500
  • Înscris: 06.04.2005
Uite o lista de restaurante care organizeaza evenimente de genul asta . Nu stiu nimic de ele, nu am sunat  si nu am mers la nici unul . Probabil ca tu stii exact cati invitati ai, si la 100, ai noroc, pt ca majoritatea restaurantelor au capacitatea de 80-100 (100 declara ei, dar daca ajungi la capacitatea lor maxima e inghesuiala) . Aceasta este o lista cu restaurante cu capacitatea peste 120. Mai mult nu stiu !

l3st@t'  poza ta arata o oferta  super atractiva . Stii care e capacitatea lor maxima ?

Ne mai pot arata si altii poze ? Si mai ales sa-si dea cu parerea, ca poze  cu mese ornate frumos am tot gasit pe Google, dar cand te duceai acolo gaseai o baraca.

Attached Files


Edited by Ana_Karr, 13 March 2006 - 22:49.


#35
Eden

Eden

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 07.05.2005
Cedez rezervare nunta – pe 11 noiembrie 2006, la restaurantul Floreasca 2 – Apa Nova. Capacitate 90 locuri. Avans platit.

#36
TheLittleOne

TheLittleOne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.01.2011
http://www.restaurantistria.ro/ pt o nunta marinareasca ca sa zic asa :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate