Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Concept design in Catia V5

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 14.04.2010
Salutare,

Avand in vedere ca una din pasiunile mele este si designul industrial/ design de produs, in cautarile mele pe internet am dat peste un tutorial interesant, de fapt nu este un tutorial 100% dar explica niste comenzi din modulul Imagine & shape  :thumbup: ... chiar daca eu unul nu folosesc Catia in stagiul de design concept m-am gandit ca poate altcineva il poate gasi interesant... Pt ca era cam maricel a trebuit sa-l splituiesc in doua asa ca ideal ar fi sa-l uniti cu un editor pdf  :naughty: .

Succese

Attached File  Imagine_and_shape_Part_1.pdf   6.57MB   67 downloads
Attached File  Imagine_and_shape_Part_2.pdf   4.99MB   44 downloads

#2
10nutz_413x

10nutz_413x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 01.02.2007

View PostEngineer_xxl, on 3rd December 2011, 00:06, said:

Salutare,

Avand in vedere ca una din pasiunile mele este si designul industrial/ design de produs, in cautarile mele pe internet am dat peste un tutorial interesant, de fapt nu este un tutorial 100% dar explica niste comenzi din modulul Imagine & shape  :thumbup: ... chiar daca eu unul nu folosesc Catia in stagiul de design concept m-am gandit ca poate altcineva il poate gasi interesant... Pt ca era cam maricel a trebuit sa-l splituiesc in doua asa ca ideal ar fi sa-l uniti cu un editor pdf  :naughty: .

Succese

Salutare si tie, mersi ca le-ai pus.

#3
robotelu

robotelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 644
  • Înscris: 12.08.2005
Engineer din cate vad se pare ca cei de la Dassault ti-au citit gandurile si au implementat CATIA Natural Sketch in versiunea V6R2012.
O mica demonstratie.

#4
alexionescu

alexionescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.01.2008
Salutari,

Daca stiti persoane care stiu Catia V5 si vor sa se angajeze, avem nevoie urgent de 5 persoane.
Se cer cunostinte medii, urmand ca dupa angajare sa se mearga la specializare 2 luni in italia.
Contactati-ma cu un CV la adresa [email protected] sau la tel 0726333596.


Numai bine,
Alex

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate