Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

platesc pentru proxy

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
fifina

fifina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 29.03.2004
am si eu o mare problema. stau in regie,am net de la roedu , merge de rupe intern , acceptabil extern dar nu ma pot juca wow (world of warcraft) din cauza lagului extraordinar de mare . pana acum am folosit un program numit socks cap unde adminul retelei mi-a scris un proxy sau cum se numeste de la o firma de parfumuri si jocul a mers brici. acum el a plecat iar jocul imi merge infect. pentru cine cunoaste si poate rezolva aceasta problema adik sa-mi gaseasca un astfel de proxy la serverul lui/de la firma/retea de cartier sunt dispus sa platesc lunar 500 000-1 000 000 lei in functie de lag ;). imi cer scuze daca nu am pus postul unde trebuie. sunt disperat , nu cred ca mai rezist 1 zi asa ca va rog grabiti-va sa-mi raspundeti. multumesc

#2
fifina

fifina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 29.03.2004
nu ma poate ajuta nimeni???

#3
Ignition

Ignition

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,971
  • Înscris: 03.10.2005
Se poate realiza ce vrei tu printr-un tunel catre un alt server metropolitan de unde sa ai acces spre extern pe alt IP public.
conditii
1. Sa ai lag mic pe metropolitan intre tine si celalalt capant al tunelului, ceea ce cred ca ai prin ROEdu
2. Sa cumperi banda minim garantata la capatul tunelului.
pt. pct. doi trebuie sa stii exact de cata latine de banda ai nevoie.... banda garantata nu este ieftina.
In principiu daca iti ajung 32kbps UL / 32kbps DL se poate rezolva la 30E/luna.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate