Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Digi 24 HD.

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5068 replies to this topic

#5059
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,396
  • Înscris: 02.06.2020

View Postcut3ryan, on 01 decembrie 2023 - 07:18, said:



Cica face saltul in viitor, vomit, cum puteti sa urmariti marioneta asta ?

Dar tu cum poți urmări mizeriile de la RTV și A3?

Edited by AlexFCSB4, 01 December 2023 - 08:19.


#5060
fox11

fox11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 08.03.2011
Lasă nu te opri poți să-i urmărești in continuare pe Gâdea și Ciutacu cei mai mari deontologi in ale ziaristicii

#5061
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcut3ryan, on 01 decembrie 2023 - 07:18, said:

Cica face saltul in viitor, vomit, cum puteti sa urmariti marioneta asta ?
Nici Gâdea sau Ciutacu nu sunt mai presus decât Prelipceanu.

#5062
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,128
  • Înscris: 21.05.2019

View PostNFS01, on 30 noiembrie 2023 - 11:43, said:

Bani aruncati le geam
sunt banii tai? Nu. Fac fix ce vor ei cu ei. Grafica și noile studiouri arată f bine. Sigla nu îmi place că e prea mare...in rest e f ok.

View Postcut3ryan, on 01 decembrie 2023 - 07:18, said:



Cica face saltul in viitor, vomit, cum puteti sa urmariti marioneta asta ?
tu ramai la global news și taraf. Acolo e ptr tine ;)

#5063
alexirimia718

alexirimia718

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.12.2023
E frumoasa sigla noua Digi24, mie imi place. La fel si grafica.

#5064
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011

 _Gaby_, pe 30 noiembrie 2023 - 20:02, a scris:

Nu-mi place noua siglă. E mult mai urâtă decât cea veche. Măcar de-o micșorau.

Studioul e superb! Îmi place mult.

Burtierele nici ele nu-mi plac. Sunt urâte, iar scrisul nici măcar nu e centrat când e doar o bandă, dar față de siglă, sunt ok. Sigla e marea problemă.
Studiourile sunt copii antena 3,urate cu spume

 silcar, pe 01 decembrie 2023 - 16:33, a scris:

sunt banii tai? Nu. Fac fix ce vor ei cu ei. Grafica și noile studiouri arată f bine. Sigla nu îmi place că e prea mare...in rest e f ok.

tu ramai la global news și taraf. Acolo e ptr tine ;)
Din moment ce iau bani de la partide da, sunt si banii mei

#5065
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Jurnalista Oana Zamfir anunţă despărţirea de televiziunea Digi24, locul din care a prezentat ştiri şi a moderat emisiuni în ultimii 12 ani. Anunţul a fost făcut printr-o postare pe paginile sale de socializare.

„După 12 ani şi exact o lună, se încheie un capitol. În ultimii 12 ani, Digi24 mi-a fost casă, şcoală, familie.

A fost locul în care am crescut, în care mi-am găsit prietenii, în care am învăţat şi am greşit şi iar am învăţat”, a scris jurnalista, precizând că în curând va anunţa implicarea într-un nou proiect.

https://www.paginade...digi24-21453358

#5066
andreyyshore

andreyyshore

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 23.02.2010
Mai exact, s-a mutat la Digi FM.
https://forum.softpe...st&pid=30517087

#5067
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,413
  • Înscris: 04.08.2010
:lol: :lol: :lol:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TtZ2SFeKT04?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Context: https://www.libertat...ean-4772917/amp

Edited by Cipry7, 13 January 2024 - 08:25.


#5068
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,128
  • Înscris: 21.05.2019

View PostNFS01, on 20 decembrie 2023 - 20:26, said:

Studiourile sunt copii antena 3,urate cu spume

Din moment ce iau bani de la partide da, sunt si banii mei
nu. Nu sunt banii tai. Nu te obliga nimeni sa dai bani la vreun partid. E un post privat deci face fix ce vrea cu banii lui!

#5069
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018

Schimbări la Digi 24: Directorul editorial trece la "proiecte speciale". Cum arată noua grilă a stației? Pândaru, mai mult pe post. Două secții comasate. Adrian Bucur nu mai e în grilă


O serie de schimbări la postul de știri Digi 24, atât la nivel de redacție, cât și la nivelul prezentatorilor de pe post. Directorul editorial din ultimii patru ani, Dumitru Rahău, a trecut pe o altă poziție, la "proiecte speciale". Redactorul-șef Marius Tian a rămas pe poziție.

Totodată, potrivit informațiilor Paginademedia.ro, a fost numit un redactor-șef adjunct, iar două dintre secții au fost comasate.

La nivel de schimbări din grilă, de notat prezența lui Claudiu Pândaru de patru ori pe săptămână (până acum era doar în weekend), dar și ieșirea lui Adrian Bucur din schemă, "de comun acord", potrivit informațiilor Paginademedia.ro.

Schimbările vin într-o perioadă cu variații ale audienței stației de știri. În luna februarie, de exemplu, Digi 24 a avut o scădere de 15.000 de telespectatori în Prime-Time.

Detalii, dar și noua grilă Digi 24, în continuare:

După peste patru ani ca director editorial, Dumitru Rahău este trecut pe o altă poziție. Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, Rahău este acum "manager de proiecte speciale" pe toate entitățile media din grup, de la Digi 24 la Pro FM.

Rahău - care lucrează în Digi 24 încă de la începuturile stației - fusese numit în toamna lui 2019 ca director editorial, poziție nou-înființată la vremea respectivă. De altfel, potrivit informațiilor Paginademedia.ro, nici acum nu a fost numit un alt director editorial.

Conducerea editorială a Digi24 este la Marius Tian (redactor-șef, poziție pe care și-o menține în continuare).

Apare acum o poziție nouă: redactor-șef adjunct, pe care a fost numită Andreea Dumitrescu. Jurnalista a fost până acum coordonatorul secției politic, pe care rămâne în același timp cu poziția de redactor-șef adjunct.

Tot la nivel de organizare a redacției, două secții au fost comasate. Este vorba de redacția economic, care a fost unită cu socialul. Secția "2 în unu" este coordonată de Cristi Coman (venit de la Euronews).

Pândaru, de patru ori pe săptămână

Și la nivelul grilei de programe sunt modificări. Printre acestea: Claudiu Pândaru de patru ori pe săptămână. Jurnalistul se ocupa, până acum de emsiunea Ediție Specială din fiecare vineri (de la ora 19.00).

În noua grilă de programe, Claudiu Pândaru va fi pe post de luni până joi, în tronsonul de dinaintea lui Cosmin Prelipceanu.

Din programele Digi 24 a ieșit prezentatorul Adrian Bucur (care era pe post în weekend, începând de vineri). Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, a fost o despărțire "de comun acord".

În timpul săptămânii, formula matinalului a fost schimbată: Anca Dumitrescu și Cătălin Petre au ore în care prezintă împreună, dar și tronsoane pe care prezintă separat (până acum erau doar împreună pe tot intervalul 6.00-9.00).

Teodora Tompea a fost mutată cu o oră mai devreme: începe de la ora 14.00 în noua formulă.

Cum arată acum grila Digi24:

6.00 - 7.00: Cătălin Petre

7.00 - 8.00: Anca Dumitrescu și Cătălin Petre

8.00 - 9.00: Anca Dumitrescu

9.00 - 10.00: Mihaela Brazdeș (înainte avea tronsonul 9.00-12.00)

10.00 - 11.00: Anca Orheian (înainte prezenta cu Cristi Citre)

11.00 -12.00: Mihaela Brazdeș

12.00 - 13.00: Anca Orheian

13.00 - 14.00: Cristi Citre

14.00 - 15.00: Teodora Tompea (înainte era între 16.00 și 19.00)

15.00 - 16.00: Anca Suciu

16.00 - 17.00: Cristi Citre

17.00 - 18.30: Teodora Tompea

18.30 - 19.00: Business Club, cu Ligia Munteanu

19.00 - 20.00: EDIȚIE SPECIALĂ, cu Claudiu Pândaru, de luni până joi. Ediția de vineri va fi prezentată de Anca Suciu.

20.00 - 23.00: Jurnalul de Seară, cu Cosmin Prelipceanu

23.00 - 1.00 - Andreea Popa

În weekend sunt pe post nume precum Vali Chisoceanu, Mircea Ivan, Andreea Bratu, Andreea Brașovean, Radu Șerbănescu și Lili Ruse (Briefing - duminica seara).

Sursa: https://www.paginade...or-sef-21524099

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate