Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Digi 24 HD.

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5068 replies to this topic

#4915
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,125
  • Înscris: 21.05.2019
Ptr ce sa fie sanctionati? Dimpotriva, sunt cred singura statie tv, (poate si b1 seara) ce nu a dezinformat cu privire la pandemie, vaccin. Nu au invitat parliti precum budeanu, dickman, alperts samd. Merita felicitati ptr asta!

#4916
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 26.12.2015

View Posttemporarysnooze, on 21 octombrie 2021 - 21:27, said:

Digi si Prelipceanu sunt de sanctionat pentru instrigare la lipsire de libertate!
Prelipceanu da, a luat-o grav pe arătură și n-ar mai trebuie să fie pe post. E adevărat și faptul că mai sunt știri scoase din context. Dar la capitolul pandemie, de bine de rău, restul jurnaliștilor își văd de treaba lor și mai îndeamnă oamenii să se protejeze de toată nebunia asta. Măcar nu dezbat toate porcăriile alea precum: Oculta Mondială, extratereștrii fac experminte pe noi și ne fură copii, etc.
PS: O simplă părere, nu aruncați cu pietre.

Edited by Cosmin_Andrei, 22 October 2021 - 07:11.


#4917
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020
Prelipceanu s-a radicalizat dar e inca recuperabil. Acum ne sperie cu un clip din R.Moldova...Domnu Prelipceanu! Pai noi romanii/moldovenii in general suntem pregatiti; ne cumparam/concesionam inca din timpul vietii un loc de veci! Dumneavoastra nu aveti?! Eu am!.E adevarat, inca nu mi-am facut cruce cu poza ceramica pe ea si nu-mi tin coscigul in pod ca generatia anterioara dar "garsoniera" mi-am luat! M-a costat 1500 lei sa torn betoane(e monopol) si platesc 20 de lei pe an concesiunea. De restul se ocupa firma de pompe funebre....cand o fi cu covid, sau fara covid!

Edited by temporarysnooze, 10 November 2021 - 22:02.


#4918
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Digi24 a devenit o mizerie ordinara, a disparut din grila mea. E tot mai aiurea ca abia mai gasesti presa din care sa te informezi corect in Romania.

#4919
isr2002

isr2002

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,977
  • Înscris: 06.09.2004
Da, ti-a mai ramas doar A3 si Romania tv. Astia nu te-au dezamagit niciodata!

#4920
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010
😹😹😹😹😹

#4921
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,462
  • Înscris: 22.05.2011

View Postomg99, on 12 noiembrie 2021 - 14:44, said:

Digi24 a devenit o mizerie ordinara, a disparut din grila mea. E tot mai aiurea ca abia mai gasesti presa din care sa te informezi corect in Romania.
Probabil esti antivaccin, de asta ti-ai facut parerea asta

#4922
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Cum drageti voi concluzii asa fara nici un rost, cum naiba ai ajuns tu la concluzia asta? ce legatura are una cu alta? la fel si colegu de mai sus....

Urmaresc Digi24 din prima zi de emisie, si era singurul canal TV pe care il mai urmaresc, exceptand cele de sport.... deci da are mult sens ce spuneti :)))))))))))

#4923
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009

View Postomg99, on 12 noiembrie 2021 - 14:44, said:

Digi24 (...) a disparut din grila mea. (...)

View Postomg99, on 17 noiembrie 2021 - 17:37, said:

(...) Digi24 (...) era singurul canal TV pe care il mai urmaresc (...)
Posted Image  Deci, hotărăște-te! Era sau este? Îl urmăreai sau (încă) îl mai urmărești? În primul mesaj ai fost foarte categoric, acum văd că te dai după deget...:)

#4924
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Nu ma dau dupa nici un deget, il urmaream, dar din motive de Prelipceanu am renuntat, multumit de raspuns?

#4925
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Nu esti consistent in folosirea timpurilor..

#4926
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018
Cea mai citită sursă de știri din România, Digi24.ro, a anunțat lansarea podcastului Digi Context, un proiect special care aduce săptămânal, în fața publicului, invitați și subiecte de actualitate.

Jurnaliștii Cosmin Prelipceanu, Cătălin Nunu, Filip Standavid, Marco Badea, Robert Kiss și alții, discută și dezbat pe larg, împreună cu invitații speciali cu expertiză în domeniile în care activează, subiecte de interes având ca teme principale politica internă și externă, schimbări climatice și protecția mediului, geopolitica și dinamica spațiului euro-atlantic, precum și cele mai importante evenimente ale săptămânii.

Într-un format relaxat și prietenos, jurnaliștii Digi24 vor trata subiectele cu profesionalismul, independența și exigența de care au dat dovadă de-a lungul anilor, fie pe micul ecran, în fața telespectatorilor, fie la radio, în prezența ascultătorilor sau în mediul online, în atenția cititorilor.

În secțiunea dedicată, pot fi urmărite deja 8 podcasturi, două dintre ele având ca invitați pe ministrul Sănătății, Alexandru Rafila, și pe șeful CyberInt, Anton Rog.
https://mediaexpres....e.aspx?id=19682

#4927
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Mare om, mare caracter cel care a scris articolul

Attached Files



#4928
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 11.08.2019
Ce să spun, că tu n-ai apăsat niciodată pe lângă...

Vezi că ai mâncat niște semne.

#4929
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Ideea era, ca nu e zi in care ori pe site-ul digi 24,ori pe Digisport sa nu fie greșeli de genul asta. Si da, oricine greșește, asa ca lasă-mă cu chestii de genul asta

#4930
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Pai daca tu-i ceri sa te lase, lasa-i si tu pe aia de la Digi. N-ai idee cat de usor e sa apesi pe ceva si sa iti scape cand te uiti a doua oara, mai ales ca nu e vorba de un articol, ci de zeci.

#4931
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Bine domnilor, o sa ii las. Greșeala mea

#4932
cut3ryan

cut3ryan

    Pro FM <3

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,795
  • Înscris: 04.04.2008

View Postomg99, on 18 noiembrie 2021 - 09:47, said:

Nu ma dau dupa nici un deget, il urmaream, dar din motive de Prelipceanu am renuntat, multumit de raspuns?

Asta e un motiv foarte intemeiat din cauza acelui gunoi numit Prelipceanu nici eu nu mai urmaresc de 2 ani.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate